Mimotělní oplodnění – Morava

Mimotělní oplodnění je proces, při kterém se oplodnění vajíčka odehrává mimo tělo ženy. Tento způsob oplodnění se využívá v případech, kdy jsou přirozené cesty oplodnění nemožné nebo neúspěšné.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1EuroFertil CZ a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(77)
Hrušovská 2678/20, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Klinika reprodukční medicíny. Provádíme diagnostiku a léčbu neplodnosti, umělé oplodnění. Využíváme nejmodernějších postupů k léčbě neplodnosti metodami asistované reprodukce. Při naši léčbě máme 90% úspěšnost.


Firmy v dalších lokalitách


Mimotělní oplodnění v lokalitě Morava – detailní popis

Mimotělní oplodnění se provádí v laboratoři a je součástí asistované reprodukce.

Proces mimotělního oplodnění začíná stimulací vaječníků pomocí hormonů. Tyto hormony zvyšují počet vajíček, které jsou připraveny k oplodnění. Poté se vajíčka odebírají pomocí jemné jehly a umístí se do speciální nádoby, kde jsou oplodněna spermiemi. Po oplodnění se vajíčka nechají několik dní růst a vyvíjet se v laboratoři.

Po několika dnech jsou embrya připravena k přenosu do dělohy. Tento proces se provádí pomocí jemné katétry, kterým se embrya vloží do dělohy. Po přenosu se žena musí několik dní odpočívat a čekat na výsledek.

Mimotělní oplodnění je velmi náročný proces, který vyžaduje pečlivou přípravu a odborné znalosti. V České republice se mimotělní oplodnění provádí v mnoha specializovaných klinikách. Jednou z nich je i klinika v oblasti Morava, která patří mezi nejmodernější a nejvíce vybavené kliniky v České republice.

Výhody mimotělního oplodnění:
- Šance na úspěšné oplodnění je vyšší než při přirozeném oplodnění
- Možnost oplodnění i při problémech s kvalitou spermií nebo vajíček
- Možnost oplodnění i při zablokovaných vejcovodech

Nevýhody mimotělního oplodnění:
- Vysoké náklady na léčbu
- Riziko vedlejších účinků hormonální léčby
- Riziko neúspěšného oplodnění nebo potratu

Mimotělní oplodnění je velmi náročný proces, který vyžaduje pečlivou přípravu a odborné znalosti. Pokud se rozhodnete pro tento způsob oplodnění, je důležité vybrat si kliniku s dlouholetou zkušeností a moderním vybavením. v oblasti Morava se nachází jedna z nejmodernějších klinik v České republice, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti asistované reprodukce.