Mimostaveništní doprava – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1SEŽEV-REKO, a.s. (pobočka Brno-Maloměřice)2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Jarní 898/50, Brno-Maloměřice Bezdlužná

Za 20 let existence prokázala společnost SEŽEV-REKO, a.s. stabilní pozici na trhu práce a zajistila si perspektivu růstu výkonu. Po založení společnosti nastala každodenní mravenčí práce na budování společnosti, zajišťování zakázek a v neposlední řadě pracovníků, kteří by je úspěšně realizovali.…

2Algeco, s.r.o.4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 703, Staré Město Bezdlužná

Pronájem kontejnerů, dodáváme obytné kontejnery, skladové kontejnery a další vybavení staveniště. V nabídce také prodej kontejnerů. Naše kontejnery Vám dodáme do 24 hodin. Nabízíme modulární stavby.

3SAFETY PRO s.r.o. - Olomouc5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přerovská 434/60, Olomouc - Holice Bezdlužná

Společnost SAFETY PRO se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, projektové činnosti ve výstavbě a provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zakladatelé společnosti provádí činnost v těchto oborech řadu let a patří mezi uznávané…

4TIEFENBACH s.r.o.

Provádíme výkopové, bourací a pozemní práce. Zabýváme se stavbami a demolicemi mostů, úpravami vodotečí a pilotováním ve vodotečích. Dále i zajišťujeme kompletní přípravu či úpravy staveniště a rekultivace skládek. Mimo jiné provozujeme autodopravu a půjčovnu stavebních strojů.

5Emet alfa s.r.o.- LevnýBeton.cz

Hlavní 38 , Frýdlant nad…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Dodáváme všechny druhy betonů včetně dopravy a čerpadla na staveništi (Schwing).


Firmy v dalších lokalitách


Mimostaveništní doprava v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mimostaveništní doprava najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.