Mikroskopické vyšetření malých zvířat – Morava

Mikroskopické vyšetření malých zvířat je důležitou součástí veterinární praxe. Tento postup umožňuje veterinárním lékařům získat detailní informace o zdravotním stavu zvířete a identifikovat případné problémy.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono…

2MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

3MVDr. Michal Vítek- Veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelské nám. 103/31, Hustopeče
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinář MVDr. Michal Vítek poskytuje společně s veterinářem MVDr. Jiřím Kuncem klinické vyšetření malých zvířat, laboratorní vyšetření krve, rentgenové vyšetření, sonografické vyšetření, očkování, mikroskopické vyšetření, ultrazvukové čištění zubního kamene, cytologické vyšetření, prodej krmiv a…

4MVDr. Dalibor Boháč - Veterinární klinika Přímětice

4.5
★★★★★
★★★★★
(230)
K Suchopádu 273/8, Znojmo-Přímětice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterina působí ve Znojmě již dlouhodobě. Jsme veterinární klinika specializující se na malá zvířata jako jsou psi, kočky a hlodavci. Ke svým čtyřnohým pacientům se snažíme přistupovat tak, aby u nás nebyli ve stresu. Nabízíme klinické vyšetření, RTG, ultrazvuk, endoskopické vyšetření,…


Firmy v dalších lokalitách


Mikroskopické vyšetření malých zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Mikroskopické vyšetření se provádí pomocí mikroskopu, který umožňuje zvětšit vzorek až několik setkrát.

v oblasti Morava je mikroskopické vyšetření malých zvířat prováděno v místní veterinární ordinaci. Zvířata jsou přiváděna majiteli, kteří se snaží zjistit příčinu zdravotních problémů svých miláčků. Veterinární lékaři v ordinaci provádějí mikroskopické vyšetření různých vzorků, jako jsou krevní nátěry, stolice, moč nebo tkáně.

Mikroskopické vyšetření se skládá z několika kroků. Nejprve se odeberou vzorky, které jsou následně připraveny pro mikroskopické vyšetření. Vzorky jsou umístěny na skleněné objekty a poté se na ně aplikuje barvivo, které umožní lépe vidět jednotlivé buňky a struktury. Poté se vzorky umístí pod mikroskop a veterinární lékaři začnou pozorovat jednotlivé buňky a struktury.

Mikroskopické vyšetření umožňuje veterinárním lékařům identifikovat různé problémy, jako jsou infekce, záněty, nádory nebo parazity. Díky tomuto vyšetření mohou lékaři přesně určit diagnózu a navrhnout vhodnou léčbu.

Výhodou mikroskopického vyšetření je rychlost a přesnost výsledků. Veterinární lékaři mohou během několika minut získat detailní informace o zdravotním stavu zvířete a navrhnout vhodnou léčbu. Mikroskopické vyšetření je také neinvazivní a bezbolestné pro zvířata.

Výše uvedené informace lze shrnout do následujícího odrážkového seznamu:

- Mikroskopické vyšetření malých zvířat je důležitou součástí veterinární praxe.
- v oblasti Morava se mikroskopické vyšetření provádí v místní veterinární ordinaci.
- Mikroskopické vyšetření umožňuje veterinárním lékařům identifikovat různé problémy, jako jsou infekce, záněty, nádory nebo parazity.
- Díky mikroskopickému vyšetření mohou lékaři přesně určit diagnózu a navrhnout vhodnou léčbu.
- Mikroskopické vyšetření je rychlé, přesné, neinvazivní a bezbolestné pro zvířata.