Míčkové masáže, masáže pomocí míčků – Morava

Míčkové masáže jsou stále populárnější v oblasti Morava. Tyto masáže pomocí míčků jsou ideální pro ty, kteří trpí bolestmi svalů a kloubů.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provádíme rehabilitační cvičení. Dále i reflexní a vazivové masáže.

Poslat poptávku medicalpoint.cz 577 018 775

Poskytujeme rehabilitační a fyzioterapeutickou péči.

Poslat poptávku hlucin-rehabilitace.cz 774 430 100

Kristýna Míčková, se sídlem Harcovská 12, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Více…

Poslat poptávku harcovka.cz 604 247 558

Masáže a služby se zaměřením na manuální lymfodrenáže, relaxaci a regeneraci celého těla. Provádíme masáž lávovými kameny, lymfatické masáže, SM-systém, kinesiotaping, míčkování, reflexologie plosky nohy, indickou a havajskou masáž.

Poslat poptávku zdravicko-zlin.webnode.cz 725 148 641

Firma zaměřená na sportovní, aroma a segmentové masáže, lymfodrenáže, nápravné metody pohybového aparátu, soukromou infrasaunu, poradenství v oblasti potravinových doplňků stravy. Dále firma nabízí detoxikační náplasti, doplňky stravy, míčkování, léčebnou infrasaunu, Dornovu metodu. Otvíracáí doba…

Poslat poptávku wellnessprozdravi.cz 734 869 090

Míčkové masáže, masáže pomocí míčků v lokalitě Morava – detailní popis

Míčkové masáže jsou účinné při odstraňování napětí a zlepšení krevního oběhu.

Míčkové masáže jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a jsou ideální pro sportovce, kteří potřebují uvolnit svaly po náročném tréninku. Tyto masáže jsou také vhodné pro lidi, kteří tráví většinu dne v sedě nebo vleže, což může vést k bolestem zad a krční páteře.

Míčkové masáže jsou prováděny pomocí speciálních míčků, které jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru těla. Masér používá míčky k masáži svalů a kloubů, což pomáhá uvolnit napětí a zlepšit pohyblivost.

Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat míčkové masáže v oblasti Morava, můžete se obrátit na některé z místních masážních salonů. Tyto salony nabízejí širokou škálu masáží, včetně míčkových masáží, které jsou prováděny zkušenými maséry.

Míčkové masáže jsou skvělým způsobem, jak uvolnit napětí a zlepšit pohyblivost svalů a kloubů. Pokud hledáte účinnou a příjemnou masáž v oblasti Morava, míčkové masáže jsou skvělou volbou. Navštivte některý z místních masážních salonů a užijte si uvolňující masáž pomocí míčků.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.