Měření radonu ve vodě – Morava

Měření radonu ve vodě je v oblasti Morava stále více žádanou službou. Radon je radioaktivní plyn, který se může vyskytovat v podzemní vodě a může být zdraví škodlivý.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1PROTON PLUS, spol. s r.o.

Protiradonová opatření. Měření radonu. Radonová diagnostika. Ochrana a opatření proti radonu v podloží, ve stavebních materiálech i ve vodě. Konzultační a poradenská činnost.

2FROGGY s.r.o.

Jungmannova 9, Znojmo Bezdlužná

Firma FROGGY s.r.o. vznikla transformací fyzické osoby, zabývající se radonovým programem, izolacemi, montážními a zednickými pracemi od roku 2004. Provádíme izolační a zateplovací práce.

3HIG geologická služba, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlinky 142c, Brno Bezdlužná

Zabýváme se inženýrskou geologií, provádíme průzkumy pro plošně, hloubkově i speciálně zakládané stavby. Hledáme vodu pro studny. Poskytujeme služby z oblasti hydrologie, ochrany podzemních vod, ekologických auditů, skládek, měření radonu, vrtných prací i těžké a velmi těžké penetrace. Provádíme…

4RADONtest s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Kozí 26/4, Brno-město Bezdlužná

Firma se zabývá měřením radonu. Realizace izolací staveb proti vodě i radonu a hydroizolací plochých střech. Vypracování protokolu o měření.

5SQZ, s.r.o. (pobočka Olomouc)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
U místní dráhy 939/5, Olomouc Bezdlužná

Provádíme zkoušky kameniva, zemin a zemních vrstev, betonových konstrukcí a asfaltových směsí. Posuzujeme zdroje stavebních hmot. Také nabízíme služby v oblasti zkušebnictví, měření větrání a hygieny práce, systému managementu jakosti a dalších souvisejících činností v oblasti stavebnictví.

6MK HYDROGEOLOGIE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nebory 548, Třinec Bezdlužná

MK HYDROGEOLOGIE s.r.o., se sídlem Nebory 548, 739 61, Třinec, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61827, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7EKOSOMA, s.r.o.

Nabízíme měření radonu ve všech kategoriích, projektování a protiradonové úpravy ve stavbách i na zdrojích vody.

8Kupka Petr2 pobočky

K Vleku 140 , Albrechtice
Otevřeno od 8:00

Měření radonu v pozemcích a stavbách, pro účely stavebního povolení a kolaudace. Hydrogeologické posudky pro útratu dešťových vod a ČOV.

9Zempola

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Hnojník 136 , Hnojník
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na služby v životním prostředí, hledání vody, projektování studní, vrtů, provádění hydrogeologických posudků. K dalším činnostem patří měření radonu.

10AGS Hruby s.r.o.

Geologické práce v oboru inženýrská geologie, hydrogeologie a užitá geofyzika. Geologické průzkumy pro stavební účely vodárenství a environmentální problematiku.


Firmy v dalších lokalitách


Měření radonu ve vodě v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité pravidelně měřit jeho koncentraci a přijmout opatření v případě překročení limitů.

Oblast Morava je známá svými vodními zdroji a proto je měření radonu ve vodě zde velmi důležité. Voda je totiž zdrojem pitné vody pro mnoho obyvatel a případné znečištění radonem by mohlo mít vážné následky na zdraví lidí. Proto je nutné měření radonu ve vodě provádět pravidelně a s důrazem na kvalitu a spolehlivost výsledků.

Měření radonu ve vodě v oblasti Morava provádí odborníci s dlouholetou praxí a moderním vybavením. Výsledky měření jsou přesné a spolehlivé a umožňují včasnou reakci v případě překročení limitů. Pokud máte podezření na znečištění radonem ve vaší vodě, neváhejte a obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou s měřením a případnými opatřeními. Vaše zdraví je totiž na prvním místě.