Měření autobaterie – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Jan Schön - OLEJE, AUTOBATERIE

Nová 121, Postřelmov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se distribucí a prodejem autobaterií BANNER, olejů a maziv tuzemských a zahraničních výrobců od roku 1993. Z původního maloobchodního prodeje autobaterií se firma postupně rozšířila na velkoobchod autobaterií, olejů a maziv. Naše prodejna se nachází v obci Postřelmov - 5 km od Zábřehu na…

2AUTO-PNEU-SERVIS Lubomír Novotný s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kollárova 2903/6a, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Prodej pneumatik, disků kol, výfuků, baterií. Nabízíme pneuservis, servis brzd, výfuků, geometrie, tlumičů, opravy pneumatik a klimatizací. Provádíme autoklempířské a lakýrnické práce. Opravujeme autoskla.

3Autobaterie Jelínek1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará pošta 829, Rajhrad
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej startovacích baterií a kompletní služby v oblasti startovacích baterií od poradenství až po zpětný odběr použitých olověných baterií. Naše firma má obchodní zastoupení značek Varta, Perion a Optima. Baterie Perion a většina baterií…

4Karel Vávra- AKUservis VÁVRA

Na Valtické 730/87, Charvátská Nová Ves
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme Vám tyto služby: prodej a servis autobaterií Varta, motobaterií, trakčních baterií. Montáž baterií, měření dobíjení Vašeho automobilu a likvidace starých baterií ZDARMA. Nabíječky a startovací vozíky zn. DECA, CTEK. Žárovky, startovací kabely. Více informací na našich webových stránkách,…

5Procházka Petr - autobaterie

Prodej autobaterií Bosch, Akuma, Barren, FIAMM a bezplatný servis po dobu životnosti námi dodávaných baterií a bezplatné měření dobíjení. Zajišťujeme bezplatné doplnění elektrolytu, montáž a demontáž použitých baterií včetně následné likvidace. E-shop s autobateriemi.

6Mikulka Jiří - akumulátory

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Santražiny 3061, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka startovacích akumulátorů značek BOSCH, BANNER, ROCKET a YUASA. Měření a testování akumulátorů zdarma. Montáž do vozu. Měření dobíjecí soustavy. Odběr starých baterií k likvidaci.

7Adamus Kamil

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Dolní 461, Řepiště Bezdlužná

Kamil Adamus provádí výměny olejů a filtrů, brzd, tlumičů, čepů, výfuku, baterií, tažná zařízení včetně montáže, přípravy a provedení STK + ME. Opravy autoskel. Servis pneu osobních a dodávkových vozidel. Online prodej pneumatik na osobní, užitkové, SUV vozy a motocykly. Nabízíme také ocelové disky.


Firmy v dalších lokalitách


Měření autobaterie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Měření autobaterie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.