Maloobchod s vodou, plynem, topením – Morava

1–10 firem z 454 nalezených Filtry

1Neuman velkoobchod Cash & Carry a.s.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(111)
Masná 481/7b, Brno - Trnitá
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Topenářský materiál. Velkoobchodní i maloobchodní prodej.

2DBEST s.r.o.

Provádíme projektovou činnost ve výstavbě, inženýrskou činnost, opravy a rekonstrukce rodinných a bytových domů ,novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy, revitalizaci panelových domů rekonstrukce koupelen a bytových jader, luxusní interiéry a koupelny, terasy a balkóny, speciální technologie,…

3FaN Elektroinvest, s.r.o.

Nádražní 1412/37D, Hustopeče
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Máme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, sortiment svítidel i jistící a modulové přístroje.

4NERIET s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 574/78, Klobouky u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme nabídku designových a také klasických koupelnových radiátorů a to v nerezovém i barevném provedení. Dále i nabídku krbových kamen a děláme dodávky pro velkoobchod i maloobchod. Specializujeme se také na příslušenství k radiátorům. Obraťte se na nás!

5ELEKTRO - PEGAS s.r.o.1 pobočka

Velkoobchodní i maloobchodní prodej elektromateriálu.

6Ambitherm, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Dobšická 3579/15, Znojmo Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských materiálů.

7VODOPLAST s.r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Vranovská 68/21, Brno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Věnujeme se maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji veškerého vodoinstalačního materiálu, prodeji kompletních primárních okruhů zemních tepelných čerpadel a nemrznoucích směsí Henock. Nově provádíme drobné instalatérské práce. Provozujeme prodejnu v Brně a prodejnu v Benešově.

8ELMO a.s.1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Cecilka 386, Příluky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej veškerého elektroinstalačního materiálu. Dále nabídka svítidel, zdrojů, krytů, tlumivek, odrušovacích kondenzátorů, předřadníků, elektronických a toronoidní traf. Prodej ventilátorů, topných rohoží, spínačů, baterií, zkoušeček, snímačů a kabelů.

9VTP PELKA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Velkomoravská 1164, Staré Město Bezdlužná

Naším oborem je nabídka vodoinstalatérských, topenářských a plynařských prací včetně montáží i servisu. Prodej instalačního materiálu a sanitární keramiky. V nabídce naleznete pozinkované, plastové, měděné trubky, radiátorové a termostatické ventily,a tvarovky pro rozvody vody a topení či jiné…

10WATRIO s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme možnost dodávek na stavbu dle dohody. Prodáváme kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, domovní spínače, zásuvky a vidlice, průmyslové spínače a zásuvky.


Firmy v dalších lokalitách


Maloobchod s vodou, plynem, topením v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Maloobchod s vodou, plynem, topením najdete 454 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 409 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 136 firem v regionu Morava.