Maloobchod s koupelnami – Morava

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1UNITHERM Běhůnek s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Šternberská 503 , Uničov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Velkoobchod, maloobchod zabývající se prodejem topenářského materiálu, sanity, inženýrských sítí a zařízení pro koupelny. Tepelná čerpadla, solární panely, kondenzační plynové kotle, vodárny, radiátory, krbová kamna.

2KOBERCE K + K spol.s.r.o. - koberce1 pobočka

Prodej, maloobchod: záclony a dekorční látky, polštáře, koupelnové rohože a předložky, ubrusy omyvatelné, garnyže, kusové koberce a běhouny, rohožky a schodové nášlapy, lepidla, flokati, PVC, plovoucí podlahy, v prodejně je též Studio zdravého spaní společnosti M-BYT.

3Neuman group s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Masná 7b, Brno
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Topenářský materiál. Velkoobchodní i maloobchodní prodej.

4DBEST s.r.o.

Provádíme projektovou činnost ve výstavbě, inženýrskou činnost, opravy a rekonstrukce rodinných a bytových domů ,novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy, revitalizaci panelových domů rekonstrukce koupelen a bytových jader, luxusní interiéry a koupelny, terasy a balkóny, speciální technologie,…

5NERIET s.r.o.1 pobočka

Nádražní 574/78, Klobouky u Brna
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Máme nabídku designových a také klasických koupelnových radiátorů a to v nerezovém i barevném provedení. Dále i nabídku krbových kamen a děláme dodávky pro velkoobchod i maloobchod. Specializujeme se také na příslušenství k radiátorům. Obraťte se na nás!

6Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.1 pobočka

Kohoutova 102, Brno Bezdlužná

Zajišťujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej obkladů a dlažeb. Prodáváme sprchové kouty.

7Kámen DROZD s.r.o.1 pobočka

Na zámecké 901, Uherský Ostroh
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma Miroslav Drozd působí na českém trhu od roku 1994 a je významnou společností v oblasti prodeje a zpracování přírodního kamene. V počátcích svého vzniku byla její činnost zaměřena převážně na velkoobchod s přírodním kamenem, avšak vzhledem k neustále se rozvíjejícímu trhu a požadavkům…

8Stavebniny AVANT a.s.2 pobočky

Lhotská 1822/19, Šternberk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Maloobchod s polystyrenovými podhledy a stavebním materiálem, instalační materiál, vodovodní baterie a keramické obklady a dlažby.

9DANEX - PLAST s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Novoveská 535/7 , Ostrava,Mariánské… Bezdlužná

Naše společnost DANEX - PLAST s.r.o. zajišťuje vytápění průmyslových hal a skladů,obchodní zastoupení firmy SBM International pro ČR - světlé a tmavé plynové keramické infrazářiče pro vytápění průmyslových objektů, teplovzdušné jednotky, Mezi další naše činnosti patří poradenská činnost,…

10TOP KOUPELNY spol. s r.o.

Máchova 1265 , Třinec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na maloobchodní a velkoobchodní prodej koupelnového vybavení a stavební chemie firem Rako, Paradyž, Opoczno, Cersanit, Marazzi, Arte, Murexin, Ravak, Dřevojas, Novaservis a Sapho. Dále také keramické obklady, dlažby, vany, sanita, koupelnový nábytek.


Firmy v dalších lokalitách


Maloobchod s koupelnami v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Maloobchod s koupelnami najdete 53 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 48 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Morava.