Likvidace restaurace – Morava

Likvidace, restaurace - to jsou dvě slova, která se v oblasti Morava setkávají častěji, než by se mohlo zdát. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na likvidaci a následnou rekonstrukci restaurací, máte štěstí.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Restaurace Jan Maria, se sídlem Slívova 1946/7, 710 00, Ostrava-Slezská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 2527, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2001. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců…

Poslat poptávku jan-maria.cz 595 245 111

Likvidace restaurace v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava totiž působí řada kvalitních firem, které vám rády pomohou s vaším projektem. Bez ohledu na to, zda potřebujete kompletní rekonstrukci nebo jen drobné úpravy, můžete se spolehnout na profesionální přístup a kvalitní výsledek. Kontaktujte některou z firem v oblasti Morava a nechte si poradit s vaším projektem.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.