Leštění laků, autolaků – Morava

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1093/31d, Olomouc,Hodolany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Firma Rolomatic spol. s r.o. se sídlem v Olomouci nabízí služby v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou autolakovna, karosárna, autoservis, pneuservis, příprava a provedení STK.

2Tauš Radoslav

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Kopřivova 46/12, Vyškov-Dědice Bezdlužná

Autolakovna nabízí lakování karoserií osobních automobilů, užitkových vozidel a motocyklů, lakování nábytku. Autolakovna zajišťuje také leštění a opravy laků, klempířské práce, dodání náhradních dílů, výměnu auoskel, prodej barev a autolaků (metalíza, UNI, perleť i barvy pro průmysl), prodej potřeb…

3Robert Brand1 pobočka

Nabídka ručního mytí karoserie aut, bezkontaktní mytí, sušení, tříměsíční ochranu laku voskem, dále mytí motoru, litých kol, pneumatik, čištění interieru auta (tepování pěnou, umytí a ošetření plastů a gum). Leštění a renovace laku vozu.

4MYČKA LS - Soustružník Ludvík1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(17)
Bratří Čapků 4261/6, Hodonín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na služby v oblasti čištění interiérů, leštění laků včetně renovace laků. Spolehlivě se dokážeme postarat o vyčištění Vašeho vozidla – jak o znečištěný interiér, tak i o ruční mytí karoserie a přeleštění laku včetně navoskování. Naše služby provádíme na profesionální…

5Tarte - Florian Milan

Nabízíme ruční mytí vozidel. Provádíme čištění a tepování interiérů.

6ID auto plus s.r.o.

Před založením autolakovny a autoklempírny ID auto plus v Blučině jsme se dlouhá léta specializovali na autoklempířské práce. A protože naším cílem je neustálé zlepšování služeb zákazníkům tak jsme po dlouholetých přípravách otevřeli v Blučině novou autolakovnu s autoklempírnou. V naší autolakovně…

7Petr Pražan- BAPR - čištění vozidel

4.6
★★★★★
★★★★★
(143)
Horní Valy 994, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajistíme ruční mytí vozidel. Provádíme kompletní čištění interiérů a exteriérů vozidel suchou i mokrou cestou. Zajišťujeme tepování sedadel, čištění a regenerace plastů, mytí a konzervace motoru, broušení a leštění karosérie.

8Kostka Josef- Autolakovna

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Tečovská 1052, Malenovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Věnujeme se lakování osobních a také užitkových vozidel, motocyklů a různých druhů plastů. Prošli jsme velkými změnami, kdy se věnujeme nejen lakování vozů, ale také leštění vozidel.

9Horimex cars s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(184)
Týnecká 894/53, Olomouc, Holice Bezdlužná

Nabízíme služby prodej nových vozů BMW.

10Renovace laku Petr Denner1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vančurova 4302/34, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Renovace laku, leštění, číštění laku, čištění interiéru a klimatizace, ochrana laku.


Firmy v dalších lokalitách


Leštění laků, autolaků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Leštění laků, autolaků najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.