Lepení autoskel – Morava

1AUTO P & K, s.r.o.

Rakvice 853, Rakvice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naším oborem jsou opravy benzinových a naftových motorů, opravy brzd a podvozků, čištění klimatizace, příprava a zajištění STK, příprava na měření emisí.

2Martin Dušek1 pobočka

Nabízíme profesionální renovaci povrchu laku, která mu navrátí původní vlastnosti, lesk a hloubku barvy. Provádíme důkladné čištění interiéru včetně čalouněných, textilních a plastových částí. Čištění a konzervace hliníkových disků kol, ošetření pneumatik, leštění světlometů. Vytváříme kvalitní…

3ASC AUTOSKLO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Olomoucká 601/51, Brno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výměna autoskel , montáž folii a ténování skel automobilů . Nabízíme nadstandartní servis s odovozem vozidla nebo majitele na předem dohodnuté místo .

4LITVÍK DENIS-AUTOSKLO

28. října 2020/231, Mariánské Hory…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

LITVÍK DENIS-AUTOSKLO, se sídlem 28. října 2020/231, 709 00, Mariánské Hory-Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

5MANITECH Uherské Hradiště, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(28)
Moravníky 1392, Uherské Hradiště,… Bezdlužná

Provozujeme servis automobilů značek Seat, Audi, Škoda a Volkswagen a jiné. Provádíme nástřik podvozků, lepení plastů a výměnu autoskel. Nabízíme karosářské, lakýrnické a mechanické práce, diagnostiku, opravy brzdových systémů a náprav. Prodej náhradních dílů a autodoplňků. Zajistíme odtah vozidel.

6TRIESTE a.s. (pobočka Zlín)9 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Bezručova 53, Zlín Bezdlužná

Akreditovaný vzdělávací a výukový program, rekvalifikační kurzy pro lepení autofólií bez demontáže na autoskla vozidel. Poskytujeme školení lepení folií na okna aut, tedy tónování autoskel, lepení 3D Wrap na karoserii, kurzy proffesional car care a obecná školení.

7GROUP CARS CENTER ONE s.r.o.

Poskytujeme služby lepení autofolií, tónování autoskel a ruční mytí aut.

8MIBUTRANS s.r.o.

Drslavice 209, Drslavice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Tuzemská a mezistátní nákladní silniční doprava. Přeprava nákladů včetně ADR po celé Evropě se specializací na západní Evropu. Servis a pneuservis nákladních vozidel, příprava vozidla na STK, servis olejů a maziv, lepení plachet i výměny skla.

9Kuchtík Vojtěch - VKV servis

Vojtěch Kuchtík nabízí opravy motorových vozidel všech značek, pneuservis, diagnostiku, plnění klimatizací, lepení autoskel.

10Mazoch Marek - Autoskla Mazoch

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Sadu 353/1, Vřesina Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a montážemi autoskel. Autoskla montujeme do osobních, dodávkových i nákladních automobilů, autobusů i stavebních a zemědělských strojů. Vyrábíme lepená a kalená skla. Montujeme ručně i elektricky ovládaná střešní okna.


Firmy v dalších lokalitách


Lepení autoskel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lepení autoskel najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.