Léčba sterility – Morava

Léčba sterility je proces, který pomáhá ženám a mužům, kteří mají problémy s početím dítěte. Sterilita může být způsobena různými faktory, jako jsou hormonální nerovnováhy, infekce, genetické faktory, stres a další.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1REHABILITACE MUDr. DANA MIKULČÁKOVÁ s.r.o. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní 1568, Bystřice pod…
Otevřeno do 14:30
Ověřená

Provádíme rehabilitace. Diagnostika pohybového systému, léčba akutních chronických stavů, cvičení vojtovou metodou pro děti o dospělé, přístrojové lymfodrenáže a jiné. Dále nabízíme power jogu, pilates a cvičení na míčích.

2Gynekologie - MUDr. Gabriela Střítezská

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Nádražní 2512/71, Šternberk
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace poskytuje diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Zaměřujeme se na gynekologickou prevenci, poradnu pro těhotné, vedení fyziologického i rizikového těhotenství, léčbu neplodnosti, ultrazvuková vyšetření, antikoncepční poradnu a poradnu pro ženy v klimakteriu.

3Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Suvorovova 195 , Nový Jičín Bezdlužná

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

4Fyzio Holešov, s.r.o. (pobočka Holešov)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sušilova 478/24, Holešov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Fyzioterapie a rehabilitace, mobilizace páteře a periferní klouby i léčebná tělesná výchova na neurofyziologický podklad, kinesiotaping a elektroléčba.

5ComplexTherapy s.r.o.

2. května 3070, Zlín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Fyzioterapie, nestátní zdravotnické zařízení. Dále nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti, dospělé, sportovce a osoby se zdravotním postižením. Unikátní terapie TheraSuit a kosmický obleček. Nabízíme také i relax v podobě masáží, ruční lymfodrenáže a hydromasážní vany.

6Endokrinologie Munteanu s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Hybešova 289/43, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Endokrinologická ambulance.

7Mobilní fyzioterapie s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Letiště 976/32, Olomouc-Neředín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Fyzioterapie a domácí rehabilitace.

8EliteFyzio, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Roháčova 3339/3, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti fyzioterapie.

9Dětská fyzioterapie Michálková s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Zdeňka Chalabaly…, Ostrava-Bělský Les
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Ambulance dětské fyzioterapie.

10KARDIO ŠTERNBERK s.r.o.1 pobočka

vnitřní lékařství, kardiologie, ambulantní péče


Firmy v dalších lokalitách


Léčba sterility v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je k dispozici několik specializovaných klinik, které nabízejí léčbu sterility.

Léčba sterility může být velmi individuální a závisí na příčině problému. Následující seznam ukazuje některé z nejčastějších metod léčby:

1. Hormonální terapie - Tato metoda se používá k regulaci hormonálních hladin u žen a mužů. Hormonální nerovnováhy mohou být jednou z příčin sterility.

2. In vitro fertilizace (IVF) - IVF je proces, při kterém jsou vajíčka ženy oplodněna spermatem mimo tělo a poté jsou implantována zpět do dělohy. Tato metoda se používá, když jiné metody selhaly.

3. Intrauterinní inseminace (IUI) - IUI je proces, při kterém je sperma muže vloženo přímo do dělohy ženy. Tato metoda se používá, když je problém s kvalitou spermatu.

4. Chirurgická léčba - Chirurgická léčba se používá k odstranění překážek, jako jsou cysty, nádory nebo blokády vejcovodů.

5. Alternativní medicína - Některé ženy a muži se obrací na alternativní medicínu, jako jsou akupunktura, bylinné léky a masáže, aby pomohli zlepšit svou plodnost.

v oblasti Morava jsou k dispozici specializované kliniky, které nabízejí tyto metody léčby. Tyto kliniky mají k dispozici moderní vybavení a kvalifikovaný personál, kteří pomáhají pacientům s jejich problémy s plodností.

Léčba sterility může být náročná a stresující pro pacienty i jejich rodiny. Proto je důležité, aby pacienti měli podporu a porozumění od svých blízkých. Kromě toho mohou pacienti využít podpůrných skupin a terapeutických služeb, které jsou k dispozici v oblasti Morava.

Celkově lze říci, že léčba sterility je proces, který může pomoci ženám a mužům s jejich problémy s plodností. v oblasti Morava jsou k dispozici specializované kliniky, které nabízejí různé metody léčby, aby pomohly pacientům dosáhnout svého cíle - mít dítě.