Kurýrní, zásilkový rozvoz – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MH Zasilatelství, s.r.o.

Kralický Háj 322, Kralice na Hané
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Potřebujete něco přepravit do Španělska, Německa, Rakouska, pobaltí, na Balkán nebo i mimo rámec EU? Nebo potřebujete převézt náklad z jedné strany České republiky na druhou? Soustředíme se jak na celovozové, tak menší zásilky, následně je rozvážíme na adresy určení. Společnost byla založena roku…

2JIVTRANS s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykova 108, Modřice Bezdlužná

Naše společnost vznikla v roce 1994 jako soukromá přepravní firma s jedním vozidlem. Postupně se rozšiřoval vozový park na současný počet 8 dodávkových a 2 nákladní vozidla. V roce 2005 se firma transformovala na společnost s ručením omezeným. V oblasti přepravních služeb se specializujeme na…

3FreshLine s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Zlechov 119, Zlechov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Disponujeme také chladícími vozy, které využíváme jak pro rozvoz v potravinovém průmyslu, tak pro expresní doručení léčiv a jakéhokoliv zboží, jež vyžaduje teplotní režim.

4AUTODOPRAVA - SPEDICE POTOMÁK

Podolí 233, Podolí Bezdlužná

Nabízíme expresní rozvozy po zemích EU solo auty s ADR, HČ, k dispozici 2x řidič. Auta jak plachtové tak i skříňové. Tonáž nákladu do 6,5 t. Spediční služby, můžeme také nabídnout i možnost opravy osobních i nákladních vozidel zkušeným mechanikem.

5Krejčí Kateřina

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podhorní 513, Brno Bezdlužná

Jsme malá levná nákladní autodoprava zajišťující přepravu zboží a malých nákladů do 1000 Kg, malé levné stěhování, odvoz nepotřebných věcí na sběrný Ekodvůr, pronájem auta s řidičem, expresní přepravu zásilek, rozvoz zboží, kurýrní a další služby v regionu Brno, Jižní Morava, ale i po celé České…

6TOMY SPEED s.r.o.

Nabízíme vnitrostátní přepravu jakéhokoli zboží, naše zaměření je především na přepravy pod řízenou teplotou s nutností dodávek od našich zákazníků až po koncové zákazníky. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní logistiku, skladování a rozvozy zboží ke koncovým zákazníkům.

7CentralCab, s.r.o.

Provozování taxislužby a rozvoz kurýrních zásilek.

8MISVO TRANS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvětimany 356, Osvětimany
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Přeprava na vnitrostátních i mezinárodních linkách, individuální řešení každé přepravy, přeprava zboží ADR tř. 2-6, 8 a 9, přeprava chlazeného a mraženého zboží i rozvoz zásilek od výrobce k odběrateli. Informace o pohybu zásilek i termínované nakládky a vykládky.

9Kubíček Petr - expresní přeprava

Expresní přeprava v rámci České republiky a Evropské unie. Přeprava na letiště nebo do výroby, přeprava "just in time", rozvoz na více adres i stěhování nebo přeprava nábytku.

10Olbort Radek

Zajistíme dopravu, stěhování, osobní a nákladní přepravu pomocí dodávky a velkého zakrytého vozíku. Poskytujeme možnost pravidelného rozvozu i pro firmy. Zajišťujeme přepravu do školy, k lékaři, na akce a podobně.


Firmy v dalších lokalitách


Kurýrní, zásilkový rozvoz v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kurýrní, zásilkový rozvoz najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.