Kovokeramické korunky – Morava

Kovokeramické korunky jsou moderní zubní náhrady, které kombinují výhody kovových a keramických materiálů. Jsou vyrobeny z kovového jádra, které je potaženo keramickou vrstvou.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1Barnetová Drahomíra

Janáčkova 42510a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…


Firmy v dalších lokalitách


Kovokeramické korunky v lokalitě Morava – detailní popis

Tento typ korunek se využívá především pro estetické účely, protože keramická vrstva dokáže napodobit přirozenou barvu a tvar zubu.

Kovokeramické korunky jsou vhodné pro pacienty, kteří mají poškozené nebo chybějící zuby. Jsou odolné a trvanlivé, což zajišťuje dlouhodobou funkčnost a estetický vzhled. Díky keramické vrstvě jsou korunky prakticky neviditelné a sladí se s přirozenými zuby.

v oblasti Morava jsou kovokeramické korunky k dispozici u zubních lékařů v místních zubních ordinacích. Pacienti si mohou vybrat z široké škály barev a tvarů, aby korunky co nejlépe odpovídaly jejich přirozeným zubům.

Výhody kovokeramických korunek:

1. Estetický vzhled - keramická vrstva dokáže napodobit přirozenou barvu a tvar zubu.

2. Odolnost a trvanlivost - kovové jádro zajišťuje pevnost a keramická vrstva chrání před opotřebením.

3. Dlouhodobá funkčnost - kovokeramické korunky jsou odolné a trvanlivé, což zajišťuje dlouhodobou funkčnost.

4. Snadná údržba - korunky se čistí stejně jako přirozené zuby.

5. Vhodné pro pacienty s alergií na kovy - kovokeramické korunky jsou vhodné pro pacienty s alergií na kovy, protože kovové jádro je potaženo keramickou vrstvou.

Kovokeramické korunky jsou moderní a efektivní zubní náhrady, které dokážou napodobit přirozený vzhled zubů. v oblasti Morava jsou k dispozici u zubních lékařů v místních zubních ordinacích. Pacienti si mohou vybrat z široké škály barev a tvarů, aby korunky co nejlépe odpovídaly jejich přirozeným zubům.