Konzultační studio – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice

Státní Gymnázium ve Šlapanicích bylo založeno 1. 9. 1993 jako osmileté se všeobecným zaměřením. Provozujeme všeobecné osmileté gymnázium pro 260 žáků. Dále provozujeme základní uměleckou školu pro 462 žáků.

2Akademie Jana Amose Komenského, z.s. - oblast Břeclav

17. listopadu 1, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Akademie J. A. Komenského o.s., Břeclav je občanské sdružení - nezisková organizace, poskytující v širokém rozsahu vzdělávací a konzultační služby jednotlivým osobám, společnostem a institucím. V oblasti vzdělávání dospělých působíme od počátku devadesátých let 20.století. Máme vlastní právní…

3Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh3 pobočky

Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh vznikla 1. července 2006 sloučením Střední odborné školy sociální péče Zábřeh a Středního odborného učiliště Zábřeh. Škola má v regionu dlouholetou tradici, ve své činnosti navazuje na tradice odborného zemědělského vzdělávání sahajícího až do roku 1927 a…

4Pavel Ziegler s.r.o.

Vážného 2091, Brno Bezdlužná

Mystika , učení o zrození života a smrti. Přednášky zaměření k poznání sama sebe a nelezení klíče vědomí.

5Joštova akademie - konzultační středisko, družstvo

Zajišťujeme vysokoškolské studium v oboru právo formou externí víkendové výuky.

6rovAn PROMO STUDIO, s.r.o.

Veselá 199, Brno Bezdlužná

Nabídka poradenství, konzultace i couchingu při nastavování marketingových procesů, strategií, kampaní a správy databází.

7Veselý Svatopluk

Nabízím konzultační služby v oblasti ekologie, BOZP a PO, odborné studie - hodnocení rizik, vedení evidence odpadů, vzorkování odpadů, posuzování vlivů na životní prostředí či oznámení a dokumentace dle zákona 100/2001 Sb., (EIA).


Firmy v dalších lokalitách


Konzultační studio v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Konzultační studio najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.