Konkursní právo – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(38)
Na střelnici 1212/39, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Advokátní kancelář byla založena v roce 1998. Poskytujeme komplexní právní služby ( právní poradenství , právní servis , právní firma ) podle aktuálních potřeb klientů, a to nejen se znalostí práva a právních postupů, ale i místního a společenského prostředí, což platí zejména pro advokátní…

2Mgr. Gruber Michal1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Divadelní 4, Brno Bezdlužná

Komplexní právní služby společnostem, podnikatelům a občanům. Občanské, obchodní, trestní právo. Právní zajištění převodů nemovitostí včetně možnosti advokátní úschovy kupní ceny. Vymáhání pohledávek. Zastupování před soudy. Zakládání společností. Konkursní a insolvenční řízení. Likvidace…

3Sedlář Václav, JUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Údolní 222, Brno Bezdlužná

Advokátní kancelář zajišťující služby ve všech oblastech práva obchodního, občanského, rodinného, pracovního, směnečného, trestního i konkursního.

4Libor Konečný JUDr.

Právní služby zahrnující obchodní, finanční, konkursní právo, právní audity, management-legal-care.

5Mimránek Václav, Mgr.

Nabídka advokátních služeb v oblasti obchodního, občanského, trestního, pracovního, správního, konkursního i směnečného práva.

6Brablec Roman, JUDr., advokát

Nabídky advokátních služeb. A to se zaměřením na občanské, obchodní, korporační, konkursní, rodinné, pracovní, správní a ústavní právo. Dále poskytování služeb v oblasti dědictví a restituce, zastupování ve sporech s objednateli a subdodavateli či odpovědnosti za škodu v pracovněprávních vztazích.


Firmy v dalších lokalitách


Konkursní právo v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Konkursní právo najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.