Kolposkopie – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Amirex Medical s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Křenová 89/19, Brno-Trnitá Bezdlužná

Jsme obchodní a leasignová společnost pohybující se na trhu se zdravotní technikou. Poskytujeme kompletní servis jak zaruční, tak i pozáruční a možnost servisního zásahu přímo v místě umístění produktů. Nabízíme produkty pro soukromé ambulance a nemocnice, statní i nestatní.

2MIKRO, spol. s r.o.1 pobočka

Dodáváme kompletní zařízení pro optickou a elektronovou mikroskopii a přípravu vzorků. Jsme významným dodavatelem mnoha výzkumných ústavů, nemocnic, škol i průmyslových podniků. Jsme distributorem několika společností zabývajících se výrobou přístrojů pro mikroskopii.

3KONIZACE OSTRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Studia 3200/37, Zábřeh-Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

KONIZACE OSTRAVA, se sídlem U Studia 3200/37, 700 30, Zábřeh-Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

4Šachteli Zbyněk

Zabývám se prodejem a servisem digitální techniky, mikroskopů i kolposkopů.


Firmy v dalších lokalitách


Kolposkopie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kolposkopie najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.