Kokosová masáž s peelingem – Morava

Kokosová masáž s peelingem je oblíbenou relaxační procedurou v oblasti Morava. Tato masáž kombinuje účinky kokosového oleje a jemného peelingu, který odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku hebkou a hydratovanou.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Indruchová Veronika

Horova 99/48, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

2Relax masáže ÁJA - Alena Veličková

Nabízím masáž pro těhotné, sportovní a rekondiční masáže, masáž lávovými kameny, levandulovou hebkost, kokosový ráj a jiné.

3Sabai Body

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské nám. 965…, Znojmo
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Odpočiňte si od všedních starostí a stresů a dopřejte svému tělu a smyslům vůni aroma olejů a profesionální péči thajských terapeutek, proškolených ve specializovaných školách v Thajsku. V našem relaxačním salonu nabízíme široký výběr masáží, od tradiční thajské až po aroma či reflexní masáž.…

4handstohands, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Zedníkova 176/3, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím masérské služby. Provádím lymfatickou manuální masáž, částečnou lymfodrenáž, kokosovou, thajskou masáž a indickou masáž hlavy.

5Smutná Zuzana

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
náměstí 28. dubna…, Brno

Nabídka relaxační, kokosové, medové, čokoládové a levandulové masáže či masáže lávovými kameny.

6Erika Hošková - Studio Erika

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
OÚ Dřínov 155, Morkovice - Slížany

Nabízím ruční lymfatickou masáž, Candle Massage – aromatická masáž svíčkou, čokoládovou, kokosovou, kávovou, lávovými kameny, sportovně relaxační, baňkovou a medovou. Dále kompletní kosmetické ošetření pleti a dekoltu, chemický peeling pleti, japonskou manikúru P-Shine a mokrou pedikúru.

7Grossmannová Alena - Salon LOTOS1 pobočka

Klasické, relaxační, reflexní, antistresové, sportovní, medové, čokoládové, lymfatické, kávové, a kokosové masáže včetně lávových kamenů, baňkování, aromaterapie či ošetření celulitidy. Zabývám se Dornovou a Breussovo metodou. Nabízím formování postavy, rehabilitace a dárkové poukazy.

8Martina Hrbáčková

Wellness procedury, přírodní liposukce či masáže lymfatické, čokoládové, medové, havajské, relaxační, kokosové a lávovými kameny. Dále provádíme masáž konopnou, těhotenskou, baňkování, ušní svíce a Reiki terapie.

9Zdenka Holbová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Gahurova 5265, Zlín

Klasické, lymfatické, relaxační, čokoládové, tantrické, kokosové a medové masáže včetně lávových kamenů, reflexní masáže nohou a rukou, aroma masáže a zábalů. Nabízím taping a přístrojovou pedikúru s lakováním.

10Věra Gaždová - A Studio

Relaxační, energetické, regenerační, aromaterapeutické, harmonizační, lymfatické, medové, čokoládové, havajské, thajské a anticelulitidové masáže včetně kokosové relaxační masáže s peelingem, baňkování, lávových kamenů a reflexní masáže plosek nohou. Poskytujeme poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Kokosová masáž s peelingem v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž začíná aplikací kokosového oleje, který se jemně vtírá do pokožky. Olej má vynikající hydratační účinky a zanechává pokožku hebkou a zdravě vypadající. Poté následuje peeling, který se aplikuje na celé tělo. Peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky a zlepšuje krevní oběh.

Kokosová masáž s peelingem je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit vzhled své pokožky a zároveň si užít relaxaci. Tato procedura je vhodná pro všechny typy pokožky a může být prováděna jak pro ženy, tak pro muže.

V oblasti Morava je možné tuto masáž podstoupit v mnoha kosmetických salonech a wellness centrech. Pokud hledáte relaxaci a zároveň chcete zlepšit vzhled své pokožky, kokosová masáž s peelingem je tou správnou volbou pro vás.