Kokosová masáž s peelingem – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Indruchová Veronika

Horova 99/48, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

2Relax masáže ÁJA - Alena Veličková

Nabízím masáž pro těhotné, sportovní a rekondiční masáže, masáž lávovými kameny, levandulovou hebkost, kokosový ráj a jiné.

3Sabai Body

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské nám. 965…, Znojmo
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Odpočiňte si od všedních starostí a stresů a dopřejte svému tělu a smyslům vůni aroma olejů a profesionální péči thajských terapeutek, proškolených ve specializovaných školách v Thajsku. V našem relaxačním salonu nabízíme široký výběr masáží, od tradiční thajské až po aroma či reflexní masáž.…

4handstohands, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Zedníkova 176/3, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím masérské služby. Provádím lymfatickou manuální masáž, částečnou lymfodrenáž, kokosovou, thajskou masáž a indickou masáž hlavy.

5Smutná Zuzana

Nabídka relaxační, kokosové, medové, čokoládové a levandulové masáže či masáže lávovými kameny.

6Erika Hošková - Studio Erika

Nabízím ruční lymfatickou masáž, Candle Massage – aromatická masáž svíčkou, čokoládovou, kokosovou, kávovou, lávovými kameny, sportovně relaxační, baňkovou a medovou. Dále kompletní kosmetické ošetření pleti a dekoltu, chemický peeling pleti, japonskou manikúru P-Shine a mokrou pedikúru.

7Grossmannová Alena - Salon LOTOS1 pobočka

Klasické, relaxační, reflexní, antistresové, sportovní, medové, čokoládové, lymfatické, kávové, a kokosové masáže včetně lávových kamenů, baňkování, aromaterapie či ošetření celulitidy. Zabývám se Dornovou a Breussovo metodou. Nabízím formování postavy, rehabilitace a dárkové poukazy.

8Martina Hrbáčková

Wellness procedury, přírodní liposukce či masáže lymfatické, čokoládové, medové, havajské, relaxační, kokosové a lávovými kameny. Dále provádíme masáž konopnou, těhotenskou, baňkování, ušní svíce a Reiki terapie.

9Zdenka Holbová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Gahurova 5265, Zlín

Klasické, lymfatické, relaxační, čokoládové, tantrické, kokosové a medové masáže včetně lávových kamenů, reflexní masáže nohou a rukou, aroma masáže a zábalů. Nabízím taping a přístrojovou pedikúru s lakováním.

10Věra Gaždová - A Studio

Relaxační, energetické, regenerační, aromaterapeutické, harmonizační, lymfatické, medové, čokoládové, havajské, thajské a anticelulitidové masáže včetně kokosové relaxační masáže s peelingem, baňkování, lávových kamenů a reflexní masáže plosek nohou. Poskytujeme poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Kokosová masáž s peelingem v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kokosová masáž s peelingem najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.