Kokosová masáž s peelingem – Morava

Kokosová masáž s peelingem je oblíbenou relaxační procedurou v oblasti Morava. Tato masáž kombinuje účinky kokosového oleje a jemného peelingu, který odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku hebkou a hydratovanou.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

Poslat poptávku veronikaindruchova.freepage.cz 606 220 997

Nabízím masáž pro těhotné, sportovní a rekondiční masáže, masáž lávovými kameny, levandulovou hebkost, kokosový ráj a jiné.

Poslat poptávku relaxaja.wz.cz 778 520 566

Odpočiňte si od všedních starostí a stresů a dopřejte svému tělu a smyslům vůni aroma olejů a profesionální péči thajských terapeutek, proškolených ve specializovaných školách v Thajsku. V našem relaxačním salonu nabízíme široký výběr masáží, od tradiční thajské až po aroma či reflexní masáž.…

Poslat poptávku sabaibody.cz 515 505 050

Nabízím masérské služby. Provádím lymfatickou manuální masáž, částečnou lymfodrenáž, kokosovou, thajskou masáž a indickou masáž hlavy.

Poslat poptávku 602 578 787

Nabídka relaxační, kokosové, medové, čokoládové a levandulové masáže či masáže lávovými kameny.

Poslat poptávku studio-lavande.webnode.cz 777 215 887

Klasické, relaxační, reflexní, antistresové, sportovní, medové, čokoládové, lymfatické, kávové, a kokosové masáže včetně lávových kamenů, baňkování, aromaterapie či ošetření celulitidy. Zabývám se Dornovou a Breussovo metodou. Nabízím formování postavy, rehabilitace a dárkové poukazy.

Poslat poptávku lotos.ic.cz 608 326 066

Wellness procedury, přírodní liposukce či masáže lymfatické, čokoládové, medové, havajské, relaxační, kokosové a lávovými kameny. Dále provádíme masáž konopnou, těhotenskou, baňkování, ušní svíce a Reiki terapie.

Poslat poptávku zlinskemasaze.cz 739 080 962

Klasické, lymfatické, relaxační, čokoládové, tantrické, kokosové a medové masáže včetně lávových kamenů, reflexní masáže nohou a rukou, aroma masáže a zábalů. Nabízím taping a přístrojovou pedikúru s lakováním.

Poslat poptávku masaze-holbova.cz 777 552 280

Relaxační, energetické, regenerační, aromaterapeutické, harmonizační, lymfatické, medové, čokoládové, havajské, thajské a anticelulitidové masáže včetně kokosové relaxační masáže s peelingem, baňkování, lávových kamenů a reflexní masáže plosek nohou. Poskytujeme poradenství.

Poslat poptávku astudiozlin.cz 777 606 579

Klasická relaxační, čokoládová, kávová, kokosová i citrusová masáž, masáž lávovými kameny, doplňkové kurzy, lymfatickou masáž a také lymfatickou masáž se skořicovým zábalem proti celulitidě.

Poslat poptávku masaze-ve-zline.cz 721 310 695

Kokosová masáž s peelingem v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž začíná aplikací kokosového oleje, který se jemně vtírá do pokožky. Olej má vynikající hydratační účinky a zanechává pokožku hebkou a zdravě vypadající. Poté následuje peeling, který se aplikuje na celé tělo. Peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky a zlepšuje krevní oběh.

Kokosová masáž s peelingem je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit vzhled své pokožky a zároveň si užít relaxaci. Tato procedura je vhodná pro všechny typy pokožky a může být prováděna jak pro ženy, tak pro muže.

V oblasti Morava je možné tuto masáž podstoupit v mnoha kosmetických salonech a wellness centrech. Pokud hledáte relaxaci a zároveň chcete zlepšit vzhled své pokožky, kokosová masáž s peelingem je tou správnou volbou pro vás.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.