Klimakterium – Morava

Klimakterium, také nazývané jako menopauza, je přirozený proces, který se vyskytuje u žen v období středního věku. Tento proces zahrnuje postupné snižování produkce hormonů, jako je estrogen a progesteron, což vede k ukončení menstruačního cyklu.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1VEGALL Pharma s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Železná 63, Vrbno pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám přírodní doplňky stravy. V našem sortimentu naleznete doplňky stravy pro ženy v klimakteriu Sarapis Plus a Sarapis Soja a doplňky na podporu přirozeného ženského cyklu Sarapis Mensis. Mužům nabízíme Sarapis pro muže na udržení dobré kondice. Dále nabízíme přípravky na podporu…

2Gynekologie - MUDr. Gabriela Střítezská

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Nádražní 2512/71, Šternberk
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace poskytuje diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Zaměřujeme se na gynekologickou prevenci, poradnu pro těhotné, vedení fyziologického i rizikového těhotenství, léčbu neplodnosti, ultrazvuková vyšetření, antikoncepční poradnu a poradnu pro ženy v klimakteriu.

3GYNCENTRUM MUDr. Jan Feller s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Česká 1/3, Brno
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace a nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči jako je ultrazvukové vyšetření a kardiotokografie a prevence onemocnění prsu a malé operační výkony i také antikoncepční poradna a prevence. Dále děláme léčbu klimakterických potíží a také očkování proti rakovině.

4MUDr. Eva Weinigerová, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rybkova 338/9, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme a provádíme komplexní služby v oblasti gynekologie, porodnictví a prevence s tím spojené.

5DUGY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Zajišťujeme preventivní,diagnostická a léčebná péče v oborech, léčbu gynekologických onemocnění, ultrazvukovou diagnostiku, poradenskou službu při výběru kontracepce, zavádění nitroděložních tělísek všech typů, konzultační a poradenská služba o operační léčbě, péče o ženy trpící nechtěným únikem…

6MUDr. Jiří Rotrekl

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provozuji gynekologickou ordinaci a antikoncepční poradnu. Léčím gynekologické a klimakterické potíže. Zabývám se sexuologickou problematikou. Nabízím péči o těhotné.

7MUDr. Eva Kelnerová s.r.o. - gynekologie

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská 2394/1b, Blansko
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby v oblasti gynekologie zahrnující preventivní prohlídky, gynekologické vyšetření a léčení gynekologických problémů. Gynekolog poradí s výběrem antikoncepce nebo jak řešit klimakterické a sexuologické obtíže.

8FEMMINILE s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(56)
Rooseveltova 830/18, Znojmo
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Provozujeme tři gynekologické ordinace a ambulance. Nabízíme preventivní vyšetření, komplexní péči o těhotné ženy, léčbu neplodnosti. Testujeme na papilomaviry a HIV. Našim pacientkám zaručujeme diskrétnost a individuální přístup k jejich potřebám.

9MUDr. Hellerová Jitka - Gynekologie a dětská gynekologie Hellerová s.r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(15)
Dlouhá 521/34, Olomouc
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Preventivní péče, diagnostika a léčba gynekologických onemocnění, poradenství ohledně antikoncepce, péče o těhotné. V dětské gynekologii diagnostika vrozených vývojových vad rodidel, léčba zánětů, diagnostika cyst a tumoru, léčba menstruační bolesti. Očkování proti HPV - prevence proti rakovině…

10Gynekologicko porodnická ordinace Prim. MUDr. Daniel Ľubušký

5.0
★★★★★
★★★★★
(34)
nám. Národních…, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prenatální péče o normální a rizikové gravidity Gynekologická péče včetně preventivních prohlídek Antikoncepce Neplodná manželství Poruchy držení moče Gynekologická onemocnění Dětská gynekologie (MUDr. Ludmila Konečná – úterý 8. - 12. hod.) Klimakterické poruchy Konzultační služby a návazná…


Firmy v dalších lokalitách


Klimakterium v lokalitě Morava – detailní popis

Klimakterium může trvat několik let a může být doprovázeno různými příznaky.

1. Fyzické příznaky
- Návaly horka a pocení
- Nespavost a únava
- Změny nálady a podrážděnost
- Zvýšené riziko osteoporózy a srdečních chorob

2. Psychologické příznaky
- Deprese a úzkost
- Ztráta sebevědomí a sebeúcty
- Změny v sexuální touze a výkonu

3. Léčba
- Hormonální substituční terapie (HST)
- Antidepresiva a anxiolytika
- Změny životního stylu, jako je zdravá strava a cvičení

v oblasti Morava mohou ženy, které procházejí klimakteriem, vyhledat pomoc u svého lékaře nebo gynekologa. Tyto odborníky mohou poskytnout informace o léčbě a změnách životního stylu, které mohou pomoci zmírnit příznaky. v oblasti Morava jsou také k dispozici různé skupiny podpory a terapeutické služby, které mohou pomoci ženám zvládnout tento přechodný proces.