Kašírované obaly – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1HP KARTON, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sivice 511, Sivice Bezdlužná Ověřená

Naší hlavní činností je výroba a prodej obalových boxů, výroba krabic, výroba kartonů, krabic na víno a lepenky. Nabízíme jak typizované produkty, tak zakázkovou výrobu krabic podle Vašeho přání. Dodáváme boxy cukrářům, vinařům a všem, kterým záleží na tom, aby jejich produkty byly dodány bez…

2COREX CZECH s.r.o.

Vyrábíme papírové dutinky, trubice a ochranné hrany. Vyrábíme spirálově a paralelně navíjené trubice jak pro navíjení rozličných výrobků, tak i pro různé obalové účely.

3Grafobal cz, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(72)
Blažkova 5, Hodonín Bezdlužná

Obchodní kancelář. Výroba obalů, prodej obalů.

4POKART spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(80)
Josefa Skupy 1708/12, Ostrava Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu lepenek, kartonů, kartonových obalů a krabic: od klopových krabic po kašírované obaly s ofsetovým tiskem a úpravou povrchu.

5Kartonáž TERMIL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(67)
Jasenická 824, Vsetín Bezdlužná

Naším oborem je vlnitá lepenka, použita na kartonáž. Nabízíme klopové, krabice, přebaly, proložky, víka, tvarový výsek, vše dle potřeby odběratele pro jeho obaly, výrobky, i malé série. Výroba i s dvoubarevným potiskem Flexo, kašírováním, spoj lepený.

6OBAL PRINT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jaroslava Kvapila…, Fryšták Bezdlužná

Specializujeme se na krabice, obaly, reklamní poutače a prodejní stojany z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepenek. Nabízíme velkoformátový ofsetový tisk, kašírování a výsek 100 x 140 cm. UV lakování 120 x 160 cm, různé druhy lepení, kompletace. ISO 9001 : 2008.

7SVITAP s.r.o. (pobočka Kroměříž)5 poboček

2.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 75, Chropyně Bezdlužná

Firma Svitap J.H.J. spol. s.r.o. vznikla v roce 1993 ze státního podniku, jehož výrobu činily především páskové tkaniny, lněné plachtoviny a dále pak vojenské stany. Po dvaceti letech od privatizace společnost své portfolio výrobků rozšířila takovým způsobem, že pro ni dnes není problém úspěšně…

8STAMPO - KARTON s.r.o.

Polygrafické centrum. Zabýváme se kašírováním. Zhotovujeme šanony, reklamní stojany, kompletujeme krabičky a kartonové obaly.

9LOKART s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Lípa 300, Lípa Bezdlužná

Specializujeme se na moderní technologií pro komplexní výrobu obalů a ostatní kartonáže z vlnitých, hladkých a kašírovaných lepenek. Vyrábíme kartony a krabice z vlnité a hladké lepenky, výsekové formy značky RESY.

10Ladický Milan

Naším oborem je výroba obalů z hladkých a vlnitých lepenek. Zajištění tisku i kašírování.


Firmy v dalších lokalitách


Kašírované obaly v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kašírované obaly najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.