Kašírované obaly – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1HP KARTON, s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Sivice 511, Sivice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na kartonové obaly. Vyrábíme klasické přepravní obaly, jako jsou klopové přepravní krabice, paletové boxy, víkové krabice, rylované přebaly, ochranné rohy a paletové proložky. Nabízíme také výrobu krabic na míru. Krabici na míru vyrobíme přesně tak, jak si budete přát.

2COREX CZECH s.r.o.

Vyrábíme papírové dutinky, trubice a ochranné hrany. Vyrábíme spirálově a paralelně navíjené trubice jak pro navíjení rozličných výrobků, tak i pro různé obalové účely.

3Grafobal cz, s.r.o.

Blažkova 5, Hodonín Bezdlužná

Obchodní kancelář. Výroba obalů, prodej obalů.

4POKART spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(104)
Josefa Skupy 1708/12, Ostrava Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu lepenek, kartonů, kartonových obalů a krabic: od klopových krabic po kašírované obaly s ofsetovým tiskem a úpravou povrchu.

5Kartonáž TERMIL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(67)
Jasenická 824, Vsetín Bezdlužná

Naším oborem je vlnitá lepenka, použita na kartonáž. Nabízíme klopové, krabice, přebaly, proložky, víka, tvarový výsek, vše dle potřeby odběratele pro jeho obaly, výrobky, i malé série. Výroba i s dvoubarevným potiskem Flexo, kašírováním, spoj lepený.

6OBAL PRINT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Jaroslava Kvapila…, Fryšták Bezdlužná

Specializujeme se na krabice, obaly, reklamní poutače a prodejní stojany z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepenek. Nabízíme velkoformátový ofsetový tisk, kašírování a výsek 100 x 140 cm. UV lakování 120 x 160 cm, různé druhy lepení, kompletace. ISO 9001 : 2008.

7SVITAP s.r.o. (pobočka Kroměříž)5 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Komenského 75, Chropyně Bezdlužná

Firma Svitap J.H.J. spol. s.r.o. vznikla v roce 1993 ze státního podniku, jehož výrobu činily především páskové tkaniny, lněné plachtoviny a dále pak vojenské stany. Po dvaceti letech od privatizace společnost své portfolio výrobků rozšířila takovým způsobem, že pro ni dnes není problém úspěšně…

8STAMPO - KARTON s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kameníčkova 1028/2a, Brno Bezdlužná

Polygrafické centrum. Zabýváme se kašírováním. Zhotovujeme šanony, reklamní stojany, kompletujeme krabičky a kartonové obaly.

9LOKART s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lípa 300, Lípa Bezdlužná

Specializujeme se na moderní technologií pro komplexní výrobu obalů a ostatní kartonáže z vlnitých, hladkých a kašírovaných lepenek. Vyrábíme kartony a krabice z vlnité a hladké lepenky, výsekové formy značky RESY.

10Ladický Milan

Naším oborem je výroba obalů z hladkých a vlnitých lepenek. Zajištění tisku i kašírování.


Firmy v dalších lokalitách


Kašírované obaly v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kašírované obaly najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.