Kabelové skříně – Morava

Kabelové skříně jsou nezbytnou součástí moderních sítí. V oblasti Morava jsou kabelové skříně nezbytné pro přenos dat a signálů v rámci města i okolních obcí.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Dlouhá 219, Blansko-Klepačov Bezdlužná

Jsme společnost, která poskytuje komplexní služby pro elektrotechnický a elektronický průmysl, a to již od roku 1990. Jsme schopni Vám dodat požadované výrobní zařízení, ať už pro komplexní výrobní linku nebo pro malosériovou výrobu.

2ELMONT Brno engineering, s.r.o.

Firma se specializuje na komplexní řešení v oboru elektro. Nabízíme projekční, inženýrskou a montážní činnost v oblasti silnoproudu, slaboproudu a MaR.

3ELEKTROKOMPLEX ŠMÝD, s.r.o.2 pobočky

Pančava 478/39, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem, svítidly a MaR technikou. Provádíme montáže řídících systémů pro technologii a průmyslovou automatizaci, klimatizaci a vytápění, silnoproud pro energetiku a rozvody, trafostanice do 110 kW.Firma byla založena v roce 1991 panem…

4EIM elektro s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Tábor 2369/26, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Nabízíme baterie, halogenové a úsporné žárovky, pohybová čidla, pojistkové skříně, vypínače a zásuvky. Zajišťujeme kompletaci rozvaděčů. V našem sortimentu máme také požární hlásiče, montážní pěny, kabely a mnoho dalšího.

5Kostiha Michal - 230VOLTU.CZ

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Sirotčinci 1782/7, Znojmo Bezdlužná

E-shop 230 voltu.cz nabízí široký sortiment elektroinstalačního materiálu pro velkoobchodní i maloobchodní prodej.

6ELEKTRO Chalupa s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Kopaniny 3381, Přerov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Elektro Chalupa s.r.o. nabízí elektromontážní a elektroinstalační práce, hlavně elektrické rozvody, dále velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu.

7Janča Stanislav - elektroinstalační materiál a svítidla

4.6
★★★★★
★★★★★
(63)
Štramberská 2878, Ostrava - Vítkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Zakoupíte u nás kabely, vodiče, pojistky, skříně, stykače, zásuvky, svítilny, žárovky, startéry, trafa, baterie, topení, termostaty, ventilátory a klimatizace.

8AG ENERGOCOM s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Louky 803, Kobeřice Bezdlužná

Hlavní činností jsou elektroinstalace NN a výroba rozvaděčů. Provádíme veškeré elektroinstalační práce, montáže EPZ a EZS, strukturovanou kabeláž a montáž hromosvodů. Zabýváme se výrobou rozvaděčů. Specializujeme se na výrobu atypických rozvodných skříní nízkého napětí, příložných, zapuštěných a…

9Pavlíčková Jitka- ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Prodej kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Dodáváme kabely, vodiče, jističe, rozvaděčové skříně, vypínače, zásuvky a další elektromateriál.

10SME ELEKTRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Husova 3136/25, Břeclav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme široký sortiment pro montážní firmy, stavby, podnikatele i domácnosti. Přijďte, vyberte nebo objednejte - těšíme se na Vás!


Firmy v dalších lokalitách


Kabelové skříně v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto skříně jsou navrženy tak, aby chránily kabely před vnějšími vlivy a zajišťovaly bezproblémový přenos dat. Kabelové skříně jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhověly potřebám různých sítí. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní kabelové skříně v oblasti Morava, můžete se spolehnout na naše produkty. Naše kabelové skříně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy kvality. S našimi kabelovými skříněmi můžete být jisti, že vaše sítě budou fungovat bez problémů.