Jazykový kurz španělštiny – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1EBA LANGUAGE services s.r.o.

Nabízím výuky anglického, německého, francouzského, španělského a ruského jazyka pro veřejnost i firmy. Mezi nabídku jazyků patří kurzy pro seniory i děti, také individuální kurzy a přípravné kurzy k maturitní zkoušce nebo na mezinárodní zkoušky.

2MK jazykové centrum, s.r.o.

Naším oborem jsou překladatelské a tlumočnické služby. Zajišťujeme výuku a překlady angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny. Máme, pružně a dokonale fungující systém, vysokou odbornost, tým špičkových specialistů a nejmodernější technologie. Doba amatérských nadšenců ve…

3Anna Vlčková, DiS. - Jazyková škola Immer Vere

Provozujeme jazykovou školu s nabídkou výuky anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského jazyka. Pro firmy ve Zlínském kraji nabízíme spolupráci v oblasti výuky cizích jazyků, překladů a tlumočení. V rámci rozšíření naší nabídky je možné využít naše zaměstnance i jako…

4Enjoy English, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechova 1604, Otrokovice Bezdlužná

Výuka anglického jazyka, jazykových kurzů pro děti, dospělé a firmy, přípravy k mezinárodním zkouškám.

5Ubrová Veronika, Ing.

Nabídka podnikových i soukromých jazykových kurzů angličtiny, němčiny a španělštiny.

6VICTORIA Language Agency, s.r.o.

Sokolská 548, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytování jazykových kurzů pro firemní klientelu. Dále nabídka překladatelských služeb. Specializujeme se i na odborné překlady. Překládáme právní, lékařské a odborné texty. Zajišťujeme i také E-learning. Kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny.

7Pavlíčková Olga, Mgr.- VISTA ALEGRE

Masarykova třída…, Opava, Město
Dnes už má zavřeno

Nabízíme jazykový kurz angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny nebo italštiny.


Firmy v dalších lokalitách


Jazykový kurz španělštiny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Jazykový kurz španělštiny najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.