Infra topidla – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Horavia s.r.o. - Finská sauna4 pobočky

Dovoz kvalitních finských saun a materiálů ze Skandinávie.

2TERMO KOMFORT, s.r.o.2 pobočky

Dodáváme tepelná čerpadla Dimplex, rekuperační jednotky, úsporné systémy pro snížení energetické náročnosti pro domácnost i průmysl, akumulační kamna, elektrické přímotopné konvektory, elektrické krby a podlahové vytápění. Odborné poradenství, návrhy, montáže a dodávky tepelných čerpadel na klíč.

3Knotek Richard - INFRATOPENÍ SLOVÁCKO

Prodáváme infrapanely českého výrobce, podlahové topení, quartzová topidla do exteriérů a průmyslová topidla MASTER. Dále provádíme návrhy i montáž a zajistíme kompletní realizaci od projektu na míru až po profesionální montáž. V našem sortimentu naleznete také odvlhčovače a ventilátory.

4Da-So Group s.r.o.- Kempergroup.cz3 pobočky

Bruzovice 141, Bruzovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme mini autogeny, lapače hmyzu, odpuzovače zvířat, vařiče, topidla a infrazářiče, outdoorové vybavení, plynové zářiče a ohřívače, elektrické a plynové pájky, regulátory tlaku plynu, šroubení a hadice, plynové hořáky a kartuše.


Firmy v dalších lokalitách


Infra topidla v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Infra topidla najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.