Implantace multifokálních nitroočních čoček – Morava

Implantace multifokálních nitroočních čoček je moderní zákrok, který umožňuje pacientům s kataraktou nebo presbyopií vidět na blízko i daleko bez nutnosti nošení brýlí. Tento zákrok se provádí v oční klinice za použití speciálních nástrojů a technologií.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Neovize s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(295)
Viniční 4049/235, Brno-Židenice

Nabízíme a poskytujeme bezpečné a rychlé laserové operace očí vždy s doživotní zárukou a dále děláme operace šedého zákalu bez čekání se žlutou čočkou bez doplatku. nabízíme vysoce kvalitní nadstandardní léčba šedého zákalu a to multifokální, torické a asférické čočky a to renomovaných firem.Oční…

2Oční klinika Zlín

Slovenská 5184, Zlín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Laserové operace očí moderním laserem MEL 90- metody XD LASIK Triple-A, SBK a Epi-LASIK, operace šedého zákalu a implantace multifokálních, torických a trifokálních čoček. Dále přístroje Centurion a Verion. 20 let tradice. Operujeme i krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a vetchozrakost.


Firmy v dalších lokalitách


Implantace multifokálních nitroočních čoček v lokalitě Morava – detailní popis

Pacienti, kteří se rozhodnou pro implantaci multifokálních nitroočních čoček, musí projít předoperačním vyšetřením, aby bylo zajištěno, že jsou vhodní pro tento zákrok. Během operace se stará o pacienta zkušený oční chirurg, který provede malý řez v oku a odstraní poškozenou čočku. Poté se do oka vloží nová multifokální nitrooční čočka, která umožňuje pacientovi vidět na blízko i daleko.

Po operaci pacienti musí dodržovat přísné pokyny ohledně péče o oči a užívání léků. Během prvních dnů po operaci mohou mít pacienti mírné bolesti a nepohodlí v oku, ale tyto příznaky obvykle odezní během několika dnů.

Implantace multifokálních nitroočních čoček je velmi účinný zákrok, který umožňuje pacientům vidět na blízko i daleko bez nutnosti nošení brýlí. Tento zákrok je obzvláště populární mezi staršími pacienty, kteří trpí presbyopií a kataraktou.

v oblasti Morava se nachází několik očních klinik, které nabízejí implantaci multifokálních nitroočních čoček. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními zařízeními a zaměstnávají zkušené oční chirurgy, kteří mají bohaté zkušenosti s tímto zákrokem.

Výhody implantace multifokálních nitroočních čoček:

1. Možnost vidět na blízko i daleko bez nutnosti nošení brýlí
2. Velmi účinný zákrok s vysokou úspěšností
3. Obvykle rychlá rekonvalescence po operaci

Nevýhody implantace multifokálních nitroočních čoček:

1. Vyšší cena než u běžných nitroočních čoček
2. Možnost vzniku komplikací, jako je zánět oka nebo zhoršení zraku
3. Nutnost dodržovat přísné pokyny ohledně péče o oči po operaci.