Historické repasy oken, dveří, budov – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Bartošek Oldřich

Nabízíme kovářské výrobky na zakázku, mříže, brány, zábradlí i nábytek, restaurování památek a repliky chladných zbraní.

2C.a.P.P. Zlín, s.r.o.2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítkovická 1386, Napajedla Bezdlužná

Povrchové úpravy materiálu pomocí metalizace a antikorozních nátěrů. Zajišťujeme otryskání i nátěry ocelových jader, kopulí, plovoucích stropů u plynových čerpacích stanic, starých omítek, pískovce, zdí a kamenných soklů.

3Bouchal Rostislav - zvony

Firma nabízí opravy, repas a výměny elektrických pohonů zvonů a jeho technického vybavení, samozřejmě zprovoznění ručního zvonění. Specializují se na katedrální, chrámové a kostelní věže, zvonice a kaple. Firma Boroko obsazuje přední příčky mezi firmami se stejným zaměřením.

4J.W. výroba nábytku

Zvole 110, Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Firma J.W. výroba nábytku se nachází na Severní Moravě, 4 km od Zábřehu na Moravě v obci Zvole. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z masivního starého i nového dřeva. Pro zvýraznění struktury dřeva provádíme i kartáčování. Povrch upravujeme voskováním a olejováním, čímž je zaručena nezávadnost…

5DORMAT elektrotechnika s.r.o.

Kostelní 3318/2f, Kravaře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dormat Elektrotechnika s.r.o. je firma zabývající je především realizací elektrorozvodů v bytových a rodinných domech na území celého Moravskoslezského kraje. Naše historie sahá do roku 1998 a v současné podobě firma funguje od roku 2003. Svým zákazníkům nabízíme veškeré elektroinstalační práce.…

6Truhlářství Woodarch s.r.o.

Lipovská 735/84 , Jeseník
Dnes už má zavřeno

Naším cílem je kvalitní výrobek s komplexní službou, naším smyslem spokojený zákazník a naším směrem je spojení cíle se smyslem. Existujeme již deset let, není to moc, ale není to málo, abychom o sobě nemohli říci, že jsme schopni dodat náročné stavebně truhlářské prvky co do rozsahu, tak…

7Čapek Petr, Ing.

Nabídka restaurování historického nábytku a repase schodišť a vrat. Výroba replik včetně atypického nábytku.

8Mgr. Vít Štech, Dis.

Primární zaměření naší dílny je specializace v oboru obnovy památkově chráněných objektů s prací se dřevem – repliky, repase, opravy, restaurování, konzervovaní, dokumentace, výroba a tvorba nových. Restaurujeme starý nábytek, obnovujeme zašlý lesk.


Firmy v dalších lokalitách


Historické repasy oken, dveří, budov v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Historické repasy oken, dveří, budov najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.