Historické předměty – Morava

Historické předměty jsou v oblasti Morava velmi ceněné. Tyto předměty mají vysokou historickou hodnotu a jsou důležitým zdrojem informací o minulosti.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Sháníte originální žertovné předměty, dárečky nebo kostýmy pro různé akce? To vše a mnohem více naleznete na našem e-shopu ptákoviny. Máme karnevalové kostýmy, karnevalové masky, maškarní kostýmy, kostýmy z filmu, kostýmy z pohádek, kostýmy na Halloween a na Mikuláše, paruky a mnoho dalšího.

Poslat poptávku ptakoviny.biz 775 162 121

Jsme umělecké kovářství s 20letou praxí. Mezi naše služby patří umělecko-řemeslné zpracování kovů (nerez, barevné kovy, hliník, mosaz, měď, bronz, ocel), výroba kovových interiérových doplňků (nerezový nábytek), řezání vodním paprskem, pasířství–kovotlačitelství, atypická zámečnická výroba a…

Poslat poptávku rm-kov.cz 553 661 493

Zabýváme se zakázkovou výrobou lidových krojů a krojových součástí tradičním způsobem. Vyrobíme pro vás pánské kroje, dámské kroje i dětské kroje. Kromě šití krojů nabízíme údržbu, praní a žehlení krojů. Mezi naše další služby patří opravy a renovace krojů. Máme vlastní e-shop s kroji.

Poslat poptávku tradiceslovacka.cz 518 325 492

Originalita, elegance a luxus za velmi příjemné ceny. To jsou jedny z mnoha pozitiv výrobků firmy REX. Jsme společnost s dlouholetou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky. Nabízíme vám mobiliář pro město, dům, zahradu. Pokud tedy toužíte po krásném kovovém zábradlí, historicky vypadajícím zahradním…

Poslat poptávku rexsro.cz 543 216 842

Nákup a prodej starožitných, uměleckých a kuriózních předmětů. Pořádání aukcí, prodejních výstav uměleckých děl a starožitností (obrazy, nábytek, šperky, atd.). Prezentace v našich provozovnách, poskytování poradenství při investicích do starožitných a uměleckých předmětů. Provozování výkonných…

Poslat poptávku aukcnidum.cz 543 213 482

Prodej mincí, medailí, plaket, notafilií, bankovek, papírových platidel. Faleristika, řády, vyznamenání, odznaky, pohlednice, militaria.

Poslat poptávku filatelie-klim.com 543 232 888

Zabýváme se šitím, praním, žehlením a renovací lidových krojů a panenek. Nabízíme ručně tkané oděvy, užitkové i dárkové předměty. V sortimentu naleznete i strojově vyšívané výrobky. Věnujeme se plisováním. Zhotovujeme křtící peřinky i roušky. Prodáváme krajky, stužky i knoflíky.

Poslat poptávku lidove-kroje.cz 572 503 697

Zhotovím na zakázku halenky, šaty, sukně, kalhoty, vesty, saka, kabáty a další oděvy dle přání zákazníka. Dále nabízím úpravy a opravy oděvů, šití záclon, povlečení a bytových doplňků i technikou patchwork, dekorační předměty z organzy a další dle individuálních potřeb zákazníka.

Poslat poptávku krejcovstvi-modrice.webnode.cz 608 305 720

ČÍP PETR, se sídlem Pod Javorníkem 1043, 756 54, Zubří, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba a opravy hudebních nástrojů Více informací naleznete na našich webových stránkách.…

Poslat poptávku histnastroje.cz 571 658 699

MOTYČKA JAN, se sídlem K. H. Borovského 43, 747 41, Hradec nad Moravicí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: Kovářství, podkovářství Výroba, obchod a služby neuvedené v…

Poslat poptávku sword-elgur.com 775 777 733

Historické předměty v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází mnoho muzeí a galerií, které se specializují na historické předměty. Tyto instituce mají významnou roli při uchovávání a prezentaci historických artefaktů. Mezi nejvýznamnější historické předměty v oblasti Morava patří například staré mince, zbraně, nástroje, šperky a další artefakty. Tyto předměty jsou velmi cenné a jsou často vystavovány v muzeích a galeriích. Pokud máte zájem o historii a chcete se dozvědět více o historických předmětech v oblasti Morava, navštivte některé z místních muzeí a galerií.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.