Geodetické, 3D zaměřování tras – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Geodézie Jeseníky s.r.o.

Lipovská 1177/24, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální geodetické práce. Provádíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení pozemku, vytyčení vlastnických hranic, vyhotovení podkladů pro projekt, vytyčení stavby, vytyčení projektovaných tras inženýrských sítí a řadu dalších služeb.

2VEGI, s.r.o.

Opravy kanalizací bezvýkopová technologie, posudky ve vodním hospodářství a vlivu stavby a technologií na životní prostředí. Inspekce kanalizace kamerou.

3Intecom GEO s.r.o.1 pobočka

Interbrigadistů 87/2, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Geodetická kancelář v Přerově Intercom GEO nabízí komplexní geodetické služby, jako jsou geometrické plány, vytyčení hranic, rozdělování pozemků, vytyčení staveb, skutečné zaměření stavby, zpracování mapových podkladů, zaměření inženýrských sítí, vypracování dokumentace pro správce sítě,…

4IGEA s.r.o.1 pobočka

Na Valše 47/3, Přívoz
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše společnost je součástí společenství firem GASCONTROL GRO a zaměřuje na výrobu, dodávky a servis technologií a komponentů pro energetiku a průmysl, dále na výrobu plastů a také zemědělskou produkci. Naší náplní v tomto významném společenství je projekční, inženýrské a konzultační služby v…

5GRANIK s.r.o.

Společnost zaměřená na výkopové práce prováděné minirýpadlem, hledání a zaměření inženýrských sítí, vytyčení kanalizačních a vodovodních tras, celkovou realizaci kanalizačního připojení a septiků. Dále také speciální výkopy pro usazení zahradních jezírek a bazénů.


Firmy v dalších lokalitách


Geodetické, 3D zaměřování tras v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické, 3D zaměřování tras najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.