Gastrochemie – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1UNICOM servis, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou technologií z nerezové oceli pro potravinářský, gastronomický, farmaceutický a chemický průmysl.Firma byla založena v roce 1991 , kdy jsme se zabývali prodejem a servisem zemědělských strojů. V roce 1993 jsme se přeorientovali na výrobu vinařských technologií, což…

2ŠVÉDOVÁ MARCELA gastronomické vybavení

Jateční 736/15, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost CATERIUS byla založena v roce 1999 s cílem nabídnout komplexní služby v oblasti gastronomie.

3Jarůšek Vladimír - VÝROBA POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ

Naše firma nabízí sortiment pro stroje od plnění po zabalení skleněných i plastových lahví od nápojů po stavební chemii. Převážně našim zákazníkům můžeme nabídnout nápojové plničky, uzavíračky, etiketovačky. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

4HRASPO spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(36)
Krejčího 1175, Brno Bezdlužná

Gastrozařízení, distribuce chemie Gastroclon, náhradních dílů i doplňků pro profesionální kávovary.

5PROMOS trading, spol. s r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Karolíny Světlé…, Havířov, Podlesí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem gastronomických zařízení a příslušenství. Nabízíme konvektomaty, šokery, pánve, dávkovače chemie značky Brightwell pro kuchyňskou a prádelenskou hygienu. Náš sortiment zahrnují drtiče potravinářského odpadu, nápojovou techniku, nerezové výrobky a další zboží.

6DRYSPEX s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem a distribucí stlačených potravinářských a technických plynů renomovaného výrobce. Zajišťujeme servis a údržbu nápojových výčepních zařízení, dále také prodej výčepních zařízení pro restaurace, gastro provozovny a služby s tím spojené. Nabízíme nonstop prodej a rozvoz lahví.

7Vojkovský Ladislav - gastroservis

Nošovice 103, Nošovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej, servis a instalace gastronomických zařízení. Chladničky, čistící a oplachová chemie, kávovary, konvektomaty, kuchyňské nádobí, myčky, stolní a barový servis, porcelán, doplňky i výčepní zařízení. Prodej italské kávy.


Firmy v dalších lokalitách


Gastrochemie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastrochemie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.