Gastro projekce, projekce gastronomického vybavení – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1FOOD TOP SERVIS, s.r.o.

Provádíme projekce a také dodávky gastrozařízení a to včetně záručního i pozáručního servisu a děláme výroba gastrozařízení z nerezu.

2Ráj Gastronomie1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Bratislavská 1379…, Hustopeče u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ráj Gastronomie.cz je významným dodavatelem gastro zařízení, kuchyňského náčiní, porcelánu, skla, výčepních a chladících technologií, koření pro hotely, restaurace, pivnice, pizzerie, bary, řeznictví, cukrářství, školní a závodní kuchyně.

3Gastro Šance1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Šeránkova 3024/8, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

E-shop, kamenný obchod s prodejem gastrotechniky, chlazení, gastroinventáře, analýzy, projekce provozů, podklady pro instalace, odsávání, dodávky i montáže celků a jednotlivých přístrojů, zaškolení, nerezový nábytek atypických rozměrů, servis.

4INOSTAR s.r.o.

Husova 592, Rosice Bezdlužná

Naše společnost se zaměřuje na prodej a e-shop gastronomického vybavení. Zabýváme se také servisem a dodávkou myček, konvektomatů, fritéz a dalšího zařízení. Provozujeme také gastrobazar.

5B.R.K. - CHLAZENÍ KLIMATIZACE, s.r.o.

Projekce, dodávky, montáž a servis průmyslových chladíren a mrazíren, konzultace včetně výpočtu chladicího výkonu.

6GOZ GASTRO s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Olomoucká 888/164, Brno-Černovice Bezdlužná

Jsme firma založená na práci zkušených odborníků, kteří se pohybují v oboru několik let. Díky vlastní výrobní divizi jsme schopni plnit veškeré požadavky našich zákazníků promptně a ochotně. V obchodní praxi upřednostňujeme české výrobky - spolupracujeme přednostně s českými výrobci jako Retigo s.r…

7GCX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Havlíčkova 868/23, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Nabízíme kávovary pro přípravu espressa. Dále i prodej a servis kávovarů PHILIPS SAECO, GAGGIA, VISACREM, DELONGHI. Prodáváme kávu, espresso, výrobníky ledu, myčky, konvektomaty, barmanský inventář. Mimo jiné projekce a montáž velkokuchyní. Mobilní stánky, E-shop, leasing, splátky. Káva na cestách.

8Finezza facility s.r.o.

Pavlovova 1351/44, Ostrava, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projekce, dodávky a servis vybavení gastronomický provozů. Udržovací skříně, indukční sporáky, grily, pánve, indukční multifunkční pánve, varné technologie, mycí systémy, konvektomaty, nerezové výrobky - digestoře, stoly. Gastronomické vybavení, gastro servis.

9IMESO spol. s r.o.2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Rosická 372, Tetčice

Děláme projekce a prodej a montáž a také servis zařízení pro gastronomii do profesionálních kuchyní i hotely a restaurací i také barů a bufetů a jídelen.

10REGA BRNO, spol. s r.o.

Zařízení pro gastronomické provozy, chladírny, prodejny, projekční činnost, dodávku zboží, montáž a servis.


Firmy v dalších lokalitách


Gastro projekce, projekce gastronomického vybavení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastro projekce, projekce gastronomického vybavení najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.