Garanční prohlídka – Morava

Garanční prohlídka je pro mnoho lidí důležitým faktorem při výběru nového vozidla. V oblasti Morava je možné najít mnoho spolehlivých prodejců, kteří nabízejí tuto službu.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1A PNEU s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(74)
Palackého třída 441…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej nových pneumatik přímo od výrobce. Ocelové disky, litá kola, příslušenství, komplení služby od výměmy brzového zařízení po přípravu na stk.

2Vyzina Milan- AUTOOPRAVNA - PNEUSERVIS

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kytnerova 1/13, Brno-Medlánky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoopravna Milan Vyzina nabízí služby pro motoristy již od roku 1998. Provádíme komplexní služby automechanické, garanční prohlídky, generální prohlídky (GO), přípravu vozů na STK, moderní diagnostiku, opravy klimatizací, seřizování geometrie kol, apod. Zajišťujeme práce autolakýrnické,…

3AUTOCENTRUM M.L.M, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Jiřího z Poděbrad…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zajišťujeme rychlý servis osobních i dodávkových vozů a pneuservis. Dále se zabýváme karosářstvím, klimatizacemi, prodejem ojetých vozů, finančním leasingem a prodejem náhradních dílů. Díky komplexní nabídce služeb se zákazníkům dostane netradičního komfortu. Nemusí jezdit na opravu vozu, opravu…

4Karel Dušek - opravy a servis přívěsů

4.7
★★★★★
★★★★★
(54)
Chořelice 1050, Litovel

Provádíme kompletní záruční a pozáruční servis přívěsů a opravy nákladních přívěsů a přívěsných vozíků, a to i od ostatních českých výrobců. Provádíme garanční prohlídky na přívěsy AGADOS a jsme autorizovaný servis firem: AL-KO, KNOTT a AGADOS.

5Monika Dušková - Přívěsy Litovel

4.7
★★★★★
★★★★★
(54)
Chořelice 1050, Litovel Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce přívěsů Agados. V nabídce máme přívěsy od 350 kg do 3,5 t. Prodáváme náhradní díly na přívěsy, poskytujeme servis a opravy, a také provádíme garanční prohlídky na přívěsy AGADOS.

6Dušan Hopp Auto Díly Servis s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(79)
Svatopluka Čecha…, Nový Jičín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autoservis a prodej náhradních dílů. Provádíme servisní a garanční prohlídky a opravy vozidel všech evropských a asijských značek, včetně speciálních diagnostických a servisních prací.

7Šíp Petr - autosip

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Československé…, Zábřeh Bezdlužná

Od roku 1996 firma podniká v oblasti elektrických systémů osobních a užitkových vozidel všeh druhů a značek, se specializací na tuzemské vozy. Na základě poptávky zakazníků, jsme se začali zabývat servisními službami komplexneji a činnost jsme rozšířili o generální opravy kabin nákladních vozů Liaz…

8Pražan Pavel - AUTOBAZAR PRAŽAN1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(33)
Pořádí 22, Nivnice Bezdlužná

Stálá nabídka 100 vozů, právní garance původu a kvality auta, prohlídka vozu vlastním technikem nebo ve zvoleném servise. Nákup, výkup, dovoz, prodej, komise, přepis vozů a zajištění dokumentů. Poradíme a vyřídíme - financování a pojištění vozů, STK, emise.

9RELY Car s.r.o.

Bohumínská 778, Ostrava, Muglinov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajistíme záruční a garanční prohlídky vozů Toyota, také pozáruční opravy vozidel různých značek. Poskytujeme přípravu na STK, karosářské a lakýrnické práce, ruční mytí vozidel, čištění interiéru, opracování brzd a seřízení světel.

10Telařík Rudolf

Sedlnice 439, Sedlnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Servis motorových vozů. Zajišťujeme mechanické práce, garanční prohlídky, vyřízení STK, karosářské a lakýrnické práce. Poskytujeme také pneuservisní služby.


Firmy v dalších lokalitách


Garanční prohlídka v lokalitě Morava – detailní popis

Garanční prohlídka zajišťuje, že vozidlo je v dobrém technickém stavu a že neexistují žádné skryté vady. Tato služba je obzvláště důležitá pro ty, kteří si chtějí být jisti, že jejich nové vozidlo bude bez problémů fungovat po dlouhou dobu. V oblasti Morava je možné najít mnoho prodejců, kteří nabízejí garanční prohlídku jako součást svých služeb. Pokud hledáte spolehlivého prodejce, který vám nabídne kvalitní garanční prohlídku, můžete se obrátit na některého z místních prodejců. S garanční prohlídkou se můžete cítit jistě, že vaše nové vozidlo bude bez problémů fungovat a že nebudete muset řešit žádné nečekané výdaje na opravy.