Fytoterapie – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Salvia - lékárna, s.r.o.

Třída Tomáše Bati…, Zlín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej léků a vitamínů. Dále příprava léčiv a poradenství v oblasti homeopatie i fytoterapie. Mimo jiné nabídka čajů, ortopedických pomůcek či prsních náhrad. Pacientkám je k dispozici diskrétní místnost a odborné poradenství vyškoleným personálem.

2Lékárna Zelený Anděl - Green wings s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Durďákova 2024/13a, Brno - Černá pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme moderní lékárna, která svým zákazníkům nabízí osobní přístup, profesionalitu a řadu zkušeností. Patříme k ověřeným lékárnám dle Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Vaše zdraví i spokojenost jsou pro nás důležité, proto vám rádi poskytneme také konzultaci. U nás nakoupíte snadno a rychle. Naši…

3Homeopatická poradna Brno

V poradně nabízím homeopatické poradenství, bachovou květovou terapii, schüsslerovy biochemické soli, základy tradiční čínské medicíny, fytoterapie, ajurvédy a ostatních přírodních systémů, psychologické poradenství.

4Wojnar Radomír - čaje

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Brno-Veveří ev.č. 21, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme prodej léčivých a bylinných čajů i také kosmetiky a také poskytujeme poradenství a to v oblasti fytoterapie a irisdiagnostiky.

5Štolfová Vlasta2 pobočky

Kobylí 615, Kobylí Bezdlužná

Provádíme kurzy Dornovy metody a masáže a detoxikaci organismu a dále fytoterapii.

6Glembová Lenka

Máme nabídku produktů tradiční čínské medicíny a dále poskytujeme poradenství a to v oblasti fototerapie a bylin a akupunktury.

7Karasová Marta, MUDr.

Nabízíme a také provádíme fytoterapii a bylinnou přírodní léčbu a dochází k čištění organizmu od různých chronických zánětů a rakovin a pomáhá hojení nemocných orgánů.

8Konvičková Jana

Nabídka harmonizace organismu pomocí tradiční čínské medicíny. A to fytoterapie, stimulace akupunkturních bodů, dietetika, cvičení čchi kung.

9Heralecká Marie Mgr.

Nabídka kineziologie, sofioterapie, etikoterapie, fytoterapie a reiki. Dále zajištění naučných seminářů, poradenství a přednášek. Provádění i diagnostiky automatickou kresbou. Poskytování Bowenovy tlakové masáže.

10Mgr. Jana Dlabačová Bartoňová - Tradiční čínská medicína

Nabízím akupresuru, akupunkturu, masáže, odblokování zad, baňkování, dietetiku, fytoterapii, moxa, reflexní terapii a zdravotní cvičení. Dále poskytuji diagnostiku a posouzení zdravotního stavu i bylinnou léčbu.


Firmy v dalších lokalitách


Fytoterapie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fytoterapie najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.