Fotografování zvířat – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Růžičková Lenka - Foto Pv

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkovo nám. 86/7, Prostějov
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Svatby, občanské průkazy, srazy, průkazové foto, školy, maturitní foto, ateliérové foto, děti, křtiny, vítání občánků, zvířata, ZTP u Vás doma, pohřby. Dále i foto svatby a jiné zpracujeme na minilabu do velikosti 60x90. Zhotovujeme fotovizitky, fotodárky.

2Novák Jaroslav - JARAX HOME VIDEO

Fotografické a filmařské práce. Tisknu velkoformátové umělecké fotografie. Nabízím fotobook pro modeling. Zajišťuji kurzy pro modelky. Fotografuji rodiny, děti, budoucí maminky, začínající i profesionální modelky, studiové svatební fotografie, zvířecí miláčky a další.

3Měrka Petr

Svatební video a videozáznamy z rodinných, společenských i firemních akcí. Pořizujeme fotografie. Zajišťujeme přenos z VHS na DVD. Fotíme svatební den: ranní přípravy, průběh dne, obřad, hostinu, první tanec, skupinové foto a další. Nabízíme focení dětí, těhotných žen, zvířat, portrétů.

4Bc. Josef Jurča

Komárov 55, Komárov Bezdlužná

Profesionální fotografické služby, fotografování svateb a portrétů, dětí i zvířat. Používám techniku Nikon.

5Přikrylová Miroslava, Ing.

Poskytujeme veškeré reklamní služby. Dále tvoříme webové stránky, reklamní tiskoviny jako jsou vizitky, letáky, permanentky či dárkové poukazy. Nabízíme i poradenské a fotografické služby. Fotíme svatby, oslavy, děti i zvířata.

6Zinková Věra

Nabízím portrétní fotografování dětí, rodin, párů, těhotných žen, svateb a zvířat. A to v exteriéru i interiéru.

7Sedlák David - DS Foto

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekařská 102/2, Šternberk
Otevřeno od 9:00

Nabízíme fotografické služby. Mimo jiné fotografujeme děti, miminka, těhotné maminky, rodinné snímky, portréty, modeling a zvířecí mazlíčky. Dále je možný tisk na tričko, hrnek, pivní korbel, vánoční či novoroční přání, kalendář a mnohé další.

8Gregor Dalibor, Ing. - fotografické služby

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Slezského…, Opava Bezdlužná

Nabízím fotografování zvířat, fotodokumentace chovů, výstav a závodů. Dále se i zaměřuji na tvorbu svateb. Specializuji na tisk knih a dalších tiskovin.


Firmy v dalších lokalitách


Fotografování zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotografování zvířat najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.