Fotografování koncertů – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Čižmař Zbyšek, Ing. - ČZ HOME STUDIO

Pořídíme vícekamerový HDV záznam křtin, promocí, koncertů, rodinné i firemní akce, svateb a reklamního videa včetně nezávislého audio záznamu. Zaobíráme se výrobou a zpracováním reklamních, instruktážních a dokumentárních filmů. Mimo jiné tiskneme a kompletujeme kalendáře z vlastních dodaných…

2PĚVECKÝ SBOR DVOŘÁK UHERSKÝ BROD

Smíšený pěvecký a komorní sbor. Vystupujeme i v kulturních centrech České republiky a koncertujeme v řadě evropských zemí, jako je Slovensko, Bulharsko, Německo, Polsko, Estonsko, Maďarsko, Francie, Jugoslávie, Nizozemí, Rakousko, Velká Británie, Švédsko a Belgie.

3SaxiWitch - Photography1 pobočka

Franzova 362, Brno Bezdlužná

Nabízíme fotografické služby v ateliéru a exteriéru - portrét, skupinky, akty, produktové fotografie, svatby, reportáže i koncerty.

4Tomáš Stehlík

Sokolská 614, Hulín Bezdlužná

Fotografické služby, fotografování svateb, portrétů, tabel, koncertů, oslav, plesů, produktového fota a dalších.

5Ing. Müllerová Miroslava

V Grni 367, Kunovice Bezdlužná

Fotografické služby. Zhotovuji fotografie svateb, oslav, promocí, koncertů a dalších akce.

6Hucot o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zálešná VII 1318, Zlín Bezdlužná

Sdružení, jehož cílem je umožnit nekomerčním a především amatérským autorům prezentovat svá díla nejširší veřejnosti. Program zahrnují elektronické i akustické koncerty, projekce, výstavy obrazů a fotografií, prostorové instalace, performance a streetart.

7Volný David - fotografické služby

Nabídka fotografických služeb - společenské akce, koncerty a festivaly. Zaměření na svatební, portrétové, interiérové a exteriérové fotografie.

8Klosová Dorota

Zabýváme se natáčením s následným střihem různorodých akcí, jako jsou svatby, koncerty, narozeniny a večírky.


Firmy v dalších lokalitách


Fotografování koncertů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fotografování koncertů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.