Fixní náhrady – Morava

Fixní náhrady jsou platby, které jsou stanoveny pevnou částkou a jsou vypláceny pravidelně v určitých intervalech. Tyto náhrady jsou často používány jako součást pracovních smluv nebo jako součást sociálních dávek.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

2Danedent s.r.o.

Za divadlem 587/4, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zhotovujeme veškeré protetické fixní a snímatelné náhrady Fixní náhrady z tvrdokovu a metalokeramiky a celokeramiky a sklokeramiky s použitím skleněných pilířů a zásuvných spojů a implantátů a děláme snímatelné náhrady flexite z pružného plastu.

3Ulmodus, s.r.o.

Máme provoz zubní a stomatologické laboratoře a poskytujeme fixní a snímací náhrady a ergopresových výrobků.

4Eva Čunátová - stomatologická laboratoř

Provoz stomatologické laboratoře. Zhotovíme fixní i snímatelné zubní náhrady. Vyrábíme zubní korunky, můstky a zubní protézy, nosiče pro bělení zubů.

5Poliklinika Břeclav, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bří. Mrštíků 2708/38, Břeclav

Společnost Poliklinika Břeclav, s.r.o. je provozovatelem moderního zdravotnického zařízení, které poskytuje komplexní služby na špičkové úrovni. Pod jednou střechou naleznete praktické lékaře, zubní lékaře a specialisty z různých oborů. Nezbytnou součástí je i činnost lékárny a řada dalších…

6Dana Plachá

Zubní laboratoř a ortodoncie Moravský Krumlov. Zubní laboratoř v Moravském Krumlově nabízí a provádí různé protetické práce. Vytvoříme náhrady chybějících částí zubů nebo celého zubu. Zabýváme se také metalokeramikou - metalokeramické korunky a můstky, fixní zubní protézy, zásuvné spoje - kombinace…

7MUDr. Zuzana Plesníková - Zubní ordinace

Hlavní 8, Zborovice Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického zubního lékaře pro děti i dospělé. Nabízíme vyšetření rentgenem, klasické prohlídky, plomby, léčbu paradontózy. Zhotovujeme protetické náhrady fixní i snímací, korunky a jiné.

8Hábová Eva

Provozování stomatologické laboratoře. Dále výroba metalokeramických a celokeramických fixních i snímatelných náhrad.

9Doležalová Marie- stomatologická laboratoř

Potoky 5145, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz stomatologické laboratoře. Nabízíme zhotovení fixních protetických prací (metalokeramika, skleněné pilíře atd.).

10BALÁŠOVÁ s.r.o.

Vedeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Provádíme zhotovování a opravy fixních, snímacích a ortodontických stomatologických náhrad.


Firmy v dalších lokalitách


Fixní náhrady v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava jsou fixní náhrady běžně používány jako součást pracovních smluv pro zaměstnance městského úřadu. Tyto náhrady jsou stanoveny na základě pracovního zařazení a jsou vypláceny spolu s mzdou každý měsíc. Fixní náhrady jsou také používány jako součást sociálních dávek pro obyvatele obce Morava, kteří splňují určité kritéria.

Mezi nejčastější fixní náhrady patří:

1. Stravné - pevná částka, která je vyplácena zaměstnancům na krytí nákladů na stravu během pracovního dne.

2. Příspěvek na dopravu - pevná částka, která je vyplácena zaměstnancům na krytí nákladů na dopravu do práce.

3. Dovolená - pevná částka, která je vyplácena zaměstnancům jako příspěvek na dovolenou.

4. Příspěvek na bydlení - pevná částka, která je vyplácena obyvatelům obce Morava, kteří splňují určité kritéria, jako příspěvek na náklady spojené s bydlením.

5. Dávky v nezaměstnanosti - pevná částka, která je vyplácena lidem, kteří jsou nezaměstnaní a splňují určité kritéria.

Fixní náhrady jsou důležitou součástí pracovních smluv a sociálních dávek v oblasti Morava. Tyto platby pomáhají zaměstnancům a obyvatelům obce pokrýt náklady spojené s prací a životem.