Externí vedení účetnictví – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1PORUBANOVÁ KATEŘINA - MIXSERVIS

Tuřanské náměstí 35, Brno Bezdlužná Ověřená

Nabízíme externí vedení účetnictví (dříve podvojného účetnictví), daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví) a mzdové agendy pro fyzické i právnické osoby. Všechny naše služby jsou poskytovány s důrazem na individuální potřeby každého klienta a na budování dlouhodobých vztahů založených na…

2FONTANA CONSULTING, spol. s r. o.

Nabízíme vedení účetnictví, poskytujeme účetní a daňového poradenství. Pro své klienty zajišťujeme kompletní zpracování účetnictví i daňové evidence již od roku 1991. Poskytujeme služby i pro klienty z německy mluvících zemí. Na přání klienta uzpůsobíme účetní závěrky zvyklostem v jeho zemi.

3J+M accounting s.r.o.

Křídlovická 943/24a, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zpracování mezd, daňových přiznání a rekonstrukce účetnictví.

4Account adviser s.r.o.

Naše firma se zabývá veškerými službami v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, přiznání k dani pro malé a střední firmy. Hlavní oblastí naší působnosti je Jižní Morava, ale vedeme účetnictví i několika firmám v celé ČR. S každým zákazníkem si domlouváme spolupráci ve vedení…

5CASCOM, s.r.o.- podvojné účetnictví

Naše firma externě zpracovává jednoduchého a podvojného účetnictví. Zabývám se vedením mzdových agend. Poskytujeme účetní a daňové poradenství. Provádíme zpracování podkladů pro finanční ústavy, zprostředkování auditu.

6AUDIT CONSULT, a.s.

Jsme profesionálové v poskytování služeb v oblasti auditu, daní, účetnictví, ekonomického poradenství a mezd. Zajistíme i vícejazyčnou verzi auditorských zpráv a zpracování finančních či ekonomických analýz a to i pro třetí strany.

7Daně, účetnictví, mzdy s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sovadinova 3544/27, Břeclav Bezdlužná

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1991. Původní nabídka našich komplexních služeb se každým rokem rozšiřuje. Díky našim dlouholetým zkušenostem a propojením s externími spolupracovníky dokážeme nabídnou veškeré služby od založení společnosti až po její likvidaci. Neustále sledujeme aktuální…

8Účetnictví - Ing. Marie Machalová

Jsme účetní firma zabývající se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, daňovou evidencí pro OSVČ, střední a malé firmy s.r.o. Spolupracujeme i s daňovým poradcem, právníkem a auditorem.

9Šmerda Jaroslav, Ing. - účetnictví

Provádím vedení účetnictví a služby v oblasti podnikové ekonomiky.

10Šimčík Robert - daně v pohodě.eu

Palackého náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme vedení účetnictví, externí účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy, daňového poradenství, DPH a zastupování před úřady. Dále poskytujeme účetnictví on-line, optimalizace daně, daňové přiznání k dani z příjmů. Zabýváme se zakládáním společností s ručením omezeným na klíč, prodejem…


Firmy v dalších lokalitách


Externí vedení účetnictví v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Externí vedení účetnictví najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.