Exprexní překlady – Morava

Expresní překlady jsou v oblasti Morava stále více žádané. Lidé potřebují rychlé a spolehlivé překlady pro své osobní i pracovní účely.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Agentura BRAVO

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tůmova 3017/52, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Odborné překlady a tlumočení, výuka cizích jazyků, grafické práce a webdesign. Soudně ověřené překlady, expresní vyhotovení. Od roku 2000 překládáme pro průmyslové firmy v ČR i v zahraničí. Preciznost a spolehlivost.

2Randall Ailsa Marion

Ruská 1356, Brno Bezdlužná

Nabízím překlady z i do angličtiny a rovněž korektury anglických textů online.

3VSM Brno

Výstavní 119, Brno Bezdlužná

Profesionální překlady německých i anglických odborných textů, jako jsou návody, dílenské příručky, prospekty a podobně. Překlad a úprava popisu v obrázcích. Shodná grafická úprava originálu a překladu. Expresní příplatek neúčtujeme.

4Mgr. Petr Bráník

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen. Klapálka 4555, Kroměříž Bezdlužná

Úřední překlady, překlady odborných textů, expresní překlady, tlumočení, jazykové kurzy a výuku cizích jazyků pro podniky se specializací na smlouvy, software, technickou dokumentaci, svatební obřady, valné hromady, notářské zápisy a další.

5Jazyková škola Skřivánek, Olomouc15 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
8. května 449/6, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Překladatelská agentura nabízí překlady a jazykové korektury ve více než 50 jazycích – expresní, soudně ověřené, odborné, právní, technické či jinak specializované překlady. Dále i poskytuje komplexní tlumočnické služby. Dále zajišťuje jazykové kurzy pro firmy a veřejnost podle metody Effecto.

6Mgr. Svoboda Jiří

Firma nabízí překlady do 40 jazyků se soudním ověřením v oboru finance, právo a medicína. K dalším činnostem patří tlumočení a expresní překlady.

7Spáčilová Irina, Ing.

Nabízím překlady a tlumočení ruského jazyka. Provádím korektury textů, expresní překlady.

8Jitka Prokopová - překladatelská agentura Loggos

Překladatelská agentura Loggos Vám nabízí komplexní překladatelské a tlumočnické služby včetně soudního ověření ve všech světových jazycích a různých oborech. Zajišťujeme také firemní a individuální výuku jazyků. Sleva na první zakázku ve výši 10 %. Expresní dodací lhůty.

9Mgr. Patrik Krätschmer

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Werichova 655, Olomouc Bezdlužná

Expresní, odborné a přesné překlady, korektura překladů, diplomových i bakalářských prací. Profesionální překlady, tlumočení a lektorství - německý jazyk, němčina.


Firmy v dalších lokalitách


Exprexní překlady v lokalitě Morava – detailní popis

Expresní překlady jsou ideální pro ty, kteří potřebují překlad v co nejkratším čase. Díky profesionálním překladatelům a moderním technologiím jsou expresní překlady v oblasti Morava kvalitní a přesné. Pokud hledáte rychlý a spolehlivý překlad, neváhejte kontaktovat profesionální překladatelskou agenturu, která vám nabídne expresní překlady za výhodné ceny.