Exprexní překlady – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Agentura BRAVO

Odborné překlady a tlumočení, výuka cizích jazyků, grafické práce a webdesign. Soudně ověřené překlady, expresní vyhotovení. Od roku 2000 překládáme pro průmyslové firmy v ČR i v zahraničí. Preciznost a spolehlivost.

2Randall Ailsa Marion

Ruská 1356, Brno Bezdlužná

Nabízím překlady z i do angličtiny a rovněž korektury anglických textů online.

3VSM Brno

Výstavní 119, Brno Bezdlužná

Profesionální překlady německých i anglických odborných textů, jako jsou návody, dílenské příručky, prospekty a podobně. Překlad a úprava popisu v obrázcích. Shodná grafická úprava originálu a překladu. Expresní příplatek neúčtujeme.

4Mgr. Petr Bráník

Úřední překlady, překlady odborných textů, expresní překlady, tlumočení, jazykové kurzy a výuku cizích jazyků pro podniky se specializací na smlouvy, software, technickou dokumentaci, svatební obřady, valné hromady, notářské zápisy a další.

5Jazyková škola Skřivánek, Olomouc15 poboček

8. května 449/6, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Překladatelská agentura nabízí překlady a jazykové korektury ve více než 50 jazycích – expresní, soudně ověřené, odborné, právní, technické či jinak specializované překlady. Dále i poskytuje komplexní tlumočnické služby. Dále zajišťuje jazykové kurzy pro firmy a veřejnost podle metody Effecto.

6Mgr. Svoboda Jiří

Firma nabízí překlady do 40 jazyků se soudním ověřením v oboru finance, právo a medicína. K dalším činnostem patří tlumočení a expresní překlady.

7Spáčilová Irina, Ing.

Nabízím překlady a tlumočení ruského jazyka. Provádím korektury textů, expresní překlady.

8Mgr. Patrik Krätschmer

Expresní, odborné a přesné překlady, korektura překladů, diplomových i bakalářských prací. Profesionální překlady, tlumočení a lektorství - německý jazyk, němčina.


Firmy v dalších lokalitách


Exprexní překlady v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Exprexní překlady najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.