Elektrorevizní obrábění – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Pospíšek Jiří- Klimatizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vladislava Vaculky…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Působíme především v Uherském Hradišti, zabýváme se servisem, montáží a revizí klimatizací. Nabízíme přípravu rozvodů klimatizací v rodinných domech, prodej a montáž vzduchotechnického zařízení a odsávací zařízení obráběcích strojů.

2Valašskokloboucké služby s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Brumovská 522, Valašské Klobouky
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Podnikání v oblastech nakládání s odpady. Provozování pohřebišť, pohřební služba. Kovoobráběčství a zámečnictví. Práce zemními a stavebními mechanismy. Dále i zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu. Montáž, opravy a revize výhradně elektrických zařízení. Výroba rozváděčů nízkého napětí.…

3SEGOT CZ a.s.- opravy a servis pro obráběcí stroje

Dovolujeme si Vás seznámit s nabídkou naší firmy, která zahájila činnost začátkem roku 1996 a pod názvem GOTECH působila od roku 2001 do roku 2012. Od roku 2013 pokračuje firma pod novým názvem SEGOT CZ a.s. Hlavním předmětem naší činnosti jsou generální opravy vícevřetenových soustružnických…

4Luděk Mlčák

Revize elektrických zařízení a hromosvodů. Montáž a opravy elektrického zařízení. Opravy a modernizace obráběcích strojů, fréz, vyvrtávaček, brusek, kopírovacích strojů, soustruhů, pecí, laboratorních pecí a speciálních strojů.

5VALUVIS, s.r.o.

Údržba a opravy mechanických a elektrických částí obráběcích strojů. Nabídka stěhování a kotvení. Montáž, opravy, revize elektrických zařízení.

6Zbyněk Maršálek

Provádím veškeré elektroinstalace a elektroinstalační práce, od dodávky materiálu, přes projektování a návrh, finální montáž elektroinstalace až po výchozí revizi, a spuštění. Vyrábím konstrukce z oceli, nabízím zámečnické práce, svářečské práce a kovoobrábění.

7ELGLOBAL s.r.o.

Online prodej nářadí a nástrojů. Nabízíme zahradní techniku a nářadí, elektronářadí, aku nářadí, dřevoobráběcí stroje, pneumatickou a stavební techniku. Najdete u nás také bazény Marimex včetně příslušenství, trampolíny, rostoucí nábytek, vysílačky, revizní přístroje, čistící techniku a mnoho…


Firmy v dalších lokalitách


Elektrorevizní obrábění v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektrorevizní obrábění najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.