Elektroměrové rozvaděče – Morava

Elektroměrové rozvaděče jsou nezbytnou součástí elektroinstalace v oblasti Morava. Tyto rozvaděče slouží k rozvodu elektrické energie a zajišťují bezpečné a spolehlivé fungování elektroinstalace.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1AZ ELKOMPLET - MaR s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(15)
Slavkovská 80, Bučovice Bezdlužná

Společnost AZ ELKOMPLET – MaR byla založena jako společnost s ručením omezeným v roce 2001. V současné době zaměstnává 25 pracovníků. Vyrábíme rozvaděče, měřící a regulační techniku.

2GHV Trading, spol. s r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Edisonova 2955/3, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme transformátory proudu, měřicí přístroje sběrnicových systémů a komponentů pro rozvaděče Weigel, MBS, Woehner, Stego, měřicí, testovací a revizní přístroje Chauvin Arnoux, Beha, monitorovací systémové sítě Bender. Kvalita výrobku není pro nás jen definice konečné řady parametrů, ale…

3ESTA, spol. s r.o

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Kounická 1199/68, Ivančice Bezdlužná

Vyrábíme rozvaděče NN a plastové skříně pro plyn a také vyvíjíme a vyrábíme elektroměrové plastové rozvaděče a také vyrábíme hydraulické nářadí a nářadí pro PPN pro energetiku a také prodáváme elektromateriál IVV a VN a VVN a dále dodáváme přípojkové a rozpojovací skříně.

4ELLO, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaštanová 535/125c, Brno

Firma Ello, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako soukromá firma, zaměřená svojí činností na výrobu elektrických rozváděčů nízkého napětí. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností při realizaci zakázek v ČR i v zahraničí.

5REMO ELEKTRO BRNO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Karla IV.…, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme projektování, montáže a servis elektrických zařízení. Oprava a rekonstrukce elektroměrových rozvaděčů, hlavního domovního vedení a přívodů k bytové rozvodnici v bytových panelových domech. Montáže a revize hromosvodů. Projektování elektrických zařízení. Poradenské služby v energetice.

6KESCOM, s.r.o.

Nabízíme montáže, opravy a revize spotřebičů, elektroinstalací včetně hromosvodů. Vyřídíme přihlášky k odběru elelektrické energie i přípojky NN.

7GMC - měřicí technika, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Fügnerova 2316/1a, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme kompletní sortiment měřící a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie. Dále dodáváme měřící a regulační techniku pro spotřebitele nejen elektrických energií a výrobce elektrických a dalších zařízení.

8Spálovský, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Malý val 1591, Kroměříž Bezdlužná

Naše firma se specializuje na výroba nízkonapěťových rozvaděčů a skříní či ovládacích pultů a panelů. Provoz elektrotechnického velkoobchodu. Analyzujeme sítě, kontrolujeme rozvaděče a nabízíme teoretické a praktické školení obsluhy rozvaděčů.

9WATRIO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Sokolovská 334, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme možnost dodávek na stavbu dle dohody. Prodáváme kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, domovní spínače, zásuvky a vidlice, průmyslové spínače a zásuvky.

10ENCO group, s.r.o.- energetické stavby a energetický audit2 pobočky

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc

Dodávka, montáž tepelných čerpadel, klimatizace, měření, regulace. Projektujeme a realizujeme energetické stavby, přípojky VN a NN, trafostanice. Poskytujeme prodej elektřiny, energetické poradenství, audity, posudky, termovizní diagnostiku. Kontroly účinnosti kotlů, klimatizací dle zák. 406/2000Sb.


Firmy v dalších lokalitách


Elektroměrové rozvaděče v lokalitě Morava – detailní popis

Elektroměrové rozvaděče jsou vybaveny měřicími přístroji, které umožňují sledovat spotřebu elektrické energie a tím i snížit náklady na energie. Díky svému vysokému standardu a kvalitě jsou elektroměrové rozvaděče velmi oblíbené v oblasti Morava a jsou často používány v průmyslových a komerčních objektech. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní elektroměrové rozvaděče, určitě se zaměřte na výrobky od renomovaných výrobců, kteří mají dlouholetou zkušenost v oboru.