Dušičkové vazby květin – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Vladimír Šebestík - Larix Lusatia zahradnické centrum Lužice u Hodonína

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Česká 817/30, Lužice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zahradnictví se specializuje na okrasné zahrady, realizace zahrad a parky. Provozujeme zahradnické centrum v Lužicích u Hodonína. Prodáváme jedinečné okrasné dřeviny z prvotřídních zahradnických firem z Toskánska, pokojové rostliny, trvalky od českých a moravských pěstitelů, osiva, hnojiva…

2Zimčíková Jana - květiny

Holešovská 355, Hulín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme květinářství s nabídkou řezaných i pokojových květin. Připravujeme svatební floristiku, smuteční vazby a věnce. Dále nabízíme rozvoz květin po městě Hulín ZDARMA. Vybrat si můžete i s nepřeberného množství doplňkového sortimentu. Tvoříme adventní výzdoby, speciální přání…

3Nekolný Václav -ZAHRADNICTVÍ U MAŠKŮ

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Božetěchova 1858/10 , Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem zahradnictví naleznete široký výběr okrasných rostlin, jak na zahradu, tak i do bytu, bylinek, řezaných květin, ovocných stromů a keřů. Najdete zde vše, co budete při pěstování rostlin potřebovat – substráty, hnojiva, postřiky, nářadí a mnohé další zahrádkářské potřeby. Zabýváme se i…

4Zahradnictví u Mikešů - Kateřina Brabencová

Suchohrdelská 2020, Znojmo
Dnes už má zavřeno

Nabízíme prodej stromků, prodej ovocných stromů, prodej květin, prodej okrasných rostlin, úpravu zahrad, design zahrad. Dále se specializujeme na prodej širokého výběru bylinek.

5Skalníková Vladimíra- Květiny a Zahradnické potřeby

Tovární 886/14, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete pro sebe či své blízké květinový nebo jiný vkusný dárek? Nabízíme květiny pro každou příležitost a rádi Vám pomůžeme vybrat vždy to nejlepší pro správný okamžik.

6Květinky-Vychodilová Helena1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Týnecká 543, Velká Bystřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na 60 m2 prodejní plochy Vám nabídneme řezané květiny, hrnkové květiny včetně květináčů, známkové víno, bonboniéry, kytičky z bonbónů, plyšové hračky, keramiku, keramiku z českých keramických dílen, svíčky, repliky pistolí, umělé květiny a spoustu dalších bytových dekorací.

7Rohovský Milan - květiny3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Hlavní 48, Chlebičov Bezdlužná

KVĚTINY ROHOVSKÝ. Prodáváme řezané a hrnkové květiny, doplňky a floristické potřeby. Naši prodejnu najdete ve městě Opava, nabízíme velkoobchod i maloobchod, jako další službu nabízíme rozvoz květin v oblasti Moravskoslezský kraj.

8Květinová síň - Ing. Vavřík Libor3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 367, Frýdlant nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Květinářství nabízí velký výběr řezaných a hrnkových rostlin, smuteční, dušičkové, svatební vyzby.

9Zbranková Alena

nám. Dr. E. Beneše…, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem květinářství Vám nachystáme různé vazby květin podle nejmodernějších trendů. Máme dlouholetou praxi v aranžování, realizovali jsme svatební výzdobu, slavnostní i smuteční, květinové vazby. Vyzdobíme také exteriér a interiér dle přání zákazníka.

10Zahradnictví U Dvou břízek

Lyžbice 180, Třinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na návrhy a realizace zahrad a realizace zeleně v prostorách firemních areálů. Provádíme údržbu zeleně a revitalizaci zahrad. Dále provozujeme prodejnu, kde prodáváme dřeviny, letničky, stromy, hnojiva, substráty, dušičkové a vánoční vazby a chemické přípravky na ochranu rostlin.


Firmy v dalších lokalitách


Dušičkové vazby květin v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dušičkové vazby květin najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.