Doprava podhrabových desek – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Stavební firma Reška

Josef Reška - stavební firma je ryze českou společností, která již dvacet let úspěšně podniká ve stavebnictví. Působíme na celém území České Republiky, převážně však na jižní Moravě.

2Byzov Vladimír

Újezd 100, Újezd
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Naše betonárka se zabývá výrobou a rozvozem betonových směsí, zakládání staveb. Vyrábíme zákrytové a základové desky, základy. Prodáváme schody, plotové sloupky, obrubníky, poklopy, kiosky pro HUP a elektrické rozvaděče. Nabízíme atypické betonové prvky, prefabrikáty, dále i květináče.

3Zemní práce Staněk s.r.o.

Firma se specializací na zemní a výkopové práce, demolice a likvidace odpadu. Jako další služby nabízí výstavbu inženýrských sítí, montáže základových desek a plotů. Provoz nákladní autodopravy.

4Deufol Česká republika, a.s.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kralický Háj 357, Kralice na Hané Bezdlužná

Výrobky ze dřeva, OSB desek, překližky a dřevotřísky jako jsou bedny, palety a latění. Vyrábíme dřevěné obaly s certifikací pro export do zámoří. Realizujeme balení u zákazníka i ve vlastních prostorách. Zajišťujeme mezinárodní logistiku, vedení skladů a podnikové poradenství.

5LORRY SERVIS s.r.o.

Naše firma se zabývá nakládání s odpady, především dřevěnými, likvidace starého dřevěného nábytku, oken, dveří, odpadů ze zpracování dřeva i dřevotřískových desek,sběr a třídění ostatních odpadů. Dále provozujeme kontejnerovou dopravu.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava podhrabových desek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Doprava podhrabových desek najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.