Doprava podhrabových desek – Morava

Doprava podhrabových desek je v oblasti Morava velmi důležitá. Tyto desky se používají při stavbě silnic, mostů a dalších dopravních staveb.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Stavební firma Reška

Josef Reška - stavební firma je ryze českou společností, která již dvacet let úspěšně podniká ve stavebnictví. Působíme na celém území České Republiky, převážně však na jižní Moravě.

2Byzov Vladimír

Újezd 100, Újezd
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše betonárka se zabývá výrobou a rozvozem betonových směsí, zakládání staveb. Vyrábíme zákrytové a základové desky, základy. Prodáváme schody, plotové sloupky, obrubníky, poklopy, kiosky pro HUP a elektrické rozvaděče. Nabízíme atypické betonové prvky, prefabrikáty, dále i květináče.

3Ivo Malík - Údržba nemovitostí a elektro práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Antonína Poledníka…, Ostrava - Dubina

Elektro práce, údržba interiérů, exteriérů objektů komerčních, soukromých, malování interiérů, veškeré drobné opravy, výměny baterií, kuchyňských desek, linek, rekonstrukce, převoz a montáž nábytku (IKEA, MÖBELIX, SCONTO, JYSK atd). Stěhování, vyklízení, práce na zahradě.

4Zemní práce Staněk s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Starý Maletín 14, Maletín Bezdlužná

Firma se specializací na zemní a výkopové práce, demolice a likvidace odpadu. Jako další služby nabízí výstavbu inženýrských sítí, montáže základových desek a plotů. Provoz nákladní autodopravy.

5Deufol Česká republika, a.s.4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Kralický Háj 357, Kralice na Hané Bezdlužná

Výrobky ze dřeva, OSB desek, překližky a dřevotřísky jako jsou bedny, palety a latění. Vyrábíme dřevěné obaly s certifikací pro export do zámoří. Realizujeme balení u zákazníka i ve vlastních prostorách. Zajišťujeme mezinárodní logistiku, vedení skladů a podnikové poradenství.

6LORRY SERVIS s.r.o.

Naše firma se zabývá nakládání s odpady, především dřevěnými, likvidace starého dřevěného nábytku, oken, dveří, odpadů ze zpracování dřeva i dřevotřískových desek,sběr a třídění ostatních odpadů. Dále provozujeme kontejnerovou dopravu.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava podhrabových desek v lokalitě Morava – detailní popis

Bez nich by byla doprava v této oblasti velmi komplikovaná a neefektivní. Proto je nutné zajistit kvalitní dopravu těchto desek, aby byly včas a bezpečně dopraveny na místo určení. Díky tomu se zlepší celková dostupnost této oblasti a zvýší se efektivita dopravy.