Doprava podhrabových desek – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Stavební firma Reška

Josef Reška - stavební firma je ryze českou společností, která již dvacet let úspěšně podniká ve stavebnictví. Působíme na celém území České Republiky, převážně však na jižní Moravě.

2Byzov Vladimír

Újezd 100, Újezd
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Naše betonárka se zabývá výrobou a rozvozem betonových směsí, zakládání staveb. Vyrábíme zákrytové a základové desky, základy. Prodáváme schody, plotové sloupky, obrubníky, poklopy, kiosky pro HUP a elektrické rozvaděče. Nabízíme atypické betonové prvky, prefabrikáty, dále i květináče.

3Ivo Malík - Údržba nemovitostí a elektro práce

Elektro práce, údržba interiérů, exteriérů objektů komerčních, soukromých, malování interiérů, veškeré drobné opravy, výměny baterií, kuchyňských desek, linek, rekonstrukce, převoz a montáž nábytku (IKEA, MÖBELIX, SCONTO, JYSK atd). Stěhování, vyklízení, práce na zahradě.

4Zemní práce Staněk s.r.o.

Firma se specializací na zemní a výkopové práce, demolice a likvidace odpadu. Jako další služby nabízí výstavbu inženýrských sítí, montáže základových desek a plotů. Provoz nákladní autodopravy.

5Deufol Česká republika, a.s.4 pobočky

Výrobky ze dřeva, OSB desek, překližky a dřevotřísky jako jsou bedny, palety a latění. Vyrábíme dřevěné obaly s certifikací pro export do zámoří. Realizujeme balení u zákazníka i ve vlastních prostorách. Zajišťujeme mezinárodní logistiku, vedení skladů a podnikové poradenství.

6LORRY SERVIS s.r.o.

Naše firma se zabývá nakládání s odpady, především dřevěnými, likvidace starého dřevěného nábytku, oken, dveří, odpadů ze zpracování dřeva i dřevotřískových desek,sběr a třídění ostatních odpadů. Dále provozujeme kontejnerovou dopravu.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava podhrabových desek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Doprava podhrabových desek najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.