Dodávka elektronických zabezpečovacích systémů, EZS – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ELMONT GROUP, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bieblova 1754/27, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Kompletní dodávky, instalace i servis elektroinstalace bez omezení napětí, elektroinstalace v prostorech s nebezpečím výbuchu, datových sítí, bezpečnostních (EZS, EPS), docházkových (EKV), kamerových (CCTV) a telekomunikačních systémů.

2Intelcom, s.r.o.

Dodávky, montáže a servis komunikační, zabezpečovací, informační a signalizační techniky.

3Rádek Martin - 4M Elektronické systémy

Otická 39, Opava Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem kamerových a bezpečnostních systémů. Dále dodávám požární signalizace, přístupové a docházkové systémy. Mimo jiné i domovní telefony a video telefony.

4Kaňák Tomáš - bezpečnostní systémy

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gen. Hrušky 1216/23, Ostrava-Mariánské… Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických drátových i bezdrátových zabezpečovacích systémů (EZS). Nabízíme připojení na pult centralizované ochranky (PCO), kamerové systémy (CCTV), strukturované kabeláže (LAN, WAN), elektronické požární signalizace (EPS).

5EIKO, s.r.o - EZS, EPS, CCTV, IT sítě

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Obránců míru 224/50, Ostrava, Vítkovice Bezdlužná

Nabízíme elektromontážní práce, silnoproudé a slaboproudé rozvody, např. dodávky a montáže elektrických zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace, kontroly vstupů, kamerových systémů. Společnost se specializuje na elektromontážní práce v oblasti slaboproudu, silnoproudu, měření a…

6PRISIMA, spol. s r.o.

Dodávky, montáže a servis telekomunikačního zařízení a kompletního zabezpečení objektů systémy PZTS-EZS, EPS, EKV, CCTV a další slaboproudé technologie. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zajišťovaný formou smluvních vztahů.


Firmy v dalších lokalitách


Dodávka elektronických zabezpečovacích systémů, EZS v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dodávka elektronických zabezpečovacích systémů, EZS najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.