Diagnostika zvířat – Morava

Diagnostika zvířat je obor, který se zabývá diagnostikou a léčbou nemocí u zvířat. Diagnostika zvířat je velmi důležitá pro zajištění zdraví a pohody zvířat, a také pro prevenci šíření nemocí mezi zvířaty a lidmi.

1–10 firem z 172 nalezených Filtry

1MVDr. Jaroslav Kučera, CSc. - Veterinární ošetřovna PET

4.9
★★★★★
★★★★★
(104)
Běloruská 575/2, Brno-Bohunice Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace se kromě klasické veterinární péče (čipování, očkování, odčervení, chirurgie, ..) specializuje na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění psů a koček. Využíváme moderní a šetrné metody, díky kterým minimalizujeme stres našich zvířecích pacientů a zároveň jsme schopni nastavit…

2VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(422)
Přemyslovců 76/24a, Opava-Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární nemocnici poskytujeme komplexní veterinární služby malým, velkým i exotickým zvířatům. Provádíme očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění, operační zákroky a mnoho dalších služeb. Specializujeme se na veterinární alternativní medicínu. Navštivte naši veterinu v Opavě,…

3MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono…

4Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Čechova 99, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

5MVDr. Robert Just2 pobočky

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.

6MVDr. Siksta Hynek1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Cukrovarská 233, Pohořelice
Dnes už má zavřeno

Provozujeme veterinární ordinace, kde poskytneme kompletní péči pro Vaše mazlíčky. Součástí naší ordinace je i Prodejna krmiv a chovatelských potřeb, a to hlavně pro psy, kočky, papoušky, hlodavce, králíky, fretky, akvaristiku teraristiku a ostatní zájmové chovy.

7MVDr. Petr Drábek - veterinární ošetřovna

MVDr. Drábek Petr, nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř.

8MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Brněnská 352, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

9MVDr. Zdeněk Fajt

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní 1, Radostice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Naším posláním je poskytnout Vašemu zvířeti takovou péči a Vám samotným takové poradenství a podporu, abyste spolu prožili spokojený a zdravý život.

10Josef Umlášek MVDr. - Veterinární ordinace Sokolnice

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 28, Sokolnice

Veterinární ordinace Sokolnice v okresu Brno-venkov zajišťuje pod vedením zkušeného veterináře MVDr. Josefa Umláška komplexní veterinární služby. Specializujeme se na preventivní i léčebnou veterinární péči o malá domácí i velká hospodářská zvířata. Ošetřujeme především psy, kočky aj. menší zvířata…


Firmy v dalších lokalitách


Diagnostika zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Diagnostika zvířat se provádí pomocí různých diagnostických metod, jako jsou klinické vyšetření, laboratorní testy, zobrazovací metody a další. Tyto metody umožňují veterinárním lékařům zjistit příčinu nemoci a navrhnout vhodnou léčbu.

v oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na diagnostiku zvířat. Tyto kliniky poskytují širokou škálu služeb, včetně klinických vyšetření, laboratorních testů, zobrazovacích metod a chirurgických zákroků.

Mezi nejčastější diagnostické metody patří:

1. Klinické vyšetření - veterinární lékař provádí fyzické vyšetření zvířete a zjišťuje příznaky nemoci.

2. Laboratorní testy - veterinární lékař odebírá vzorky krve, moči, stolice nebo tkání a posílá je do laboratoře k analýze.

3. Zobrazovací metody - veterinární lékař používá různé zobrazovací metody, jako jsou rentgen, ultrazvuk nebo magnetická rezonance, k zobrazení vnitřních orgánů zvířete.

4. Chirurgické zákroky - veterinární lékař provádí chirurgické zákroky, jako jsou operace, biopsie nebo odstranění nádorů.

Diagnostika zvířat je velmi důležitá pro zajištění zdraví a pohody zvířat. v oblasti Morava jsou k dispozici veterinární kliniky, které poskytují širokou škálu služeb v oblasti diagnostiky zvířat. Veterinární lékaři používají různé diagnostické metody, jako jsou klinické vyšetření, laboratorní testy, zobrazovací metody a chirurgické zákroky, k zjištění příčiny nemoci a navržení vhodné léčby.