Designový návrh rekonstrukce – Morava

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1A77 architektonický ateliér Brno, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Taussigova 3464/21 , Brno Bezdlužná Ověřená

Jako tým architektů s dlouholetou praxí vám nabízíme komplexní architektonické, projekční a konzultační služby. Poskytujeme individuální přístup v oblasti projektových dokumentací, architektonických studií, návrhů domů a interiérů a rekonstrukcích civilních, průmyslových i sakrálních staveb.

2PROVO, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hudcova 76/46, Brno-Medlánky Bezdlužná

Zabýváme se projektovou a inženýrskou činností především v oboru inženýrských staveb se specializací na kanalizace, vodovody a plynovody. Pro dodávky komplexních celků projektů spolupracujeme s prověřenými odborníky z oborů elektro, dopravní a pozemní stavby, inženýrské geologie a hydrogeologie a…

3Štěpán Marek, Ing. arch.

Nabídka zpracování projektové dokumentace sakrálních a občanských staveb. Architektura dekoru a struktur.

4UNIVERS projekt v.o.s.

Návrh a realizace interiéru i exteriéru bytových i komerčních prostor, inženýrská a projekční činnost – tím vším se společnost UP zabývá. Hledáte-li profesionální tým v Praze či Brně, který zajistí celý projekt od návrhu až po realizaci a zároveň má mladistvý nadhled a veliký zápal pro architekturu…

5Mejzr Martin - M+M1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Pasekám 1553, Zlín Bezdlužná

Naše stavební firma M+M působí již 20 let převážně ve Zlíně a zlínském kraji. Zabýváme se rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, rekonstrukcemi domů i bytů na klíč a dokončíme také vaši rozestavěnou stavbu. Dále vyrábíme interiéry na klíč, kuchyně a výrobou nábytku.

6CREATISA design s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(69)
Uprkova 4626/3a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realizace designových interiérů domácností i firem, služby architekta a zakázková výroba atypického nábytku. Dodáváme luxusní designové sedací soupravy, židle, osvětlení a doplňky z Itálie. Nabízíme římské rolety, závěsy a tapety z Francie.

7BYT&BYT s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
M. R. Štefánika…, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma BYT&BYT s.r.o. byla založena na prodej a realizaci podlahových materiálů. Z důvodu dlouholeté praxe v tomto odvětví splňujeme a provádíme práci ve vysoké kvalitě. Jak to bývá zákazníci a potencionální klienti po Nás chtěli více než jen podlahy, proto jsme otevřely další odvětví kompletní…

8N & N Construct s.r.o., ZařizujiByt.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Mongolská 1546/2 , Ostrava, Poruba Bezdlužná

Jsme interiérové studio v Ostravě a jsme schopni zajistit komplexní systém služeb v oblasti zařizování bydlení. Provádíme částečné nebo kompletní rekonstrukce interiéru. S volbou kuchyně na míru nebo výběrem nábytku na míru vám pomůže bytový architekt.

9Bláha Milan - chytré bydlení

Portál o bydlení, tipy a rady pro rekonstrukce, zařízení bytu, domu či kancelářských prostor. Řešení interiéru i exteriéru, výběr vhodného nábytku a dalšího zařízení bytu, rady pro financování bydlení a úsporné bydlení. Dále nabízí tipy pro zdravé a harmonické bydlení, novinky v architektuře,…

10Danaček Milan

Provádíme rekonstrukce koupelen, včetně návrhů a vizualizace. Koupelny, koupelnové studio, realizace návrhů, poradenství, realizace,.


Firmy v dalších lokalitách


Designový návrh rekonstrukce v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Designový návrh rekonstrukce najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 54 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Morava.