Daňový specialista – Morava

Daňový specialista z oblasti Morava je odborníkem na daně a účetnictví. Své klienty dokáže efektivně vést skrz daňové předpisy a pomoci jim ušetřit peníze.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Bryša Libor, Ing.

Jsme odborníci na účetnictví a daňe již 19 let. Zpracováváme kompletní účetní a daňovou agendu. Daňový poradce, finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí a to účetnictví, daňová evidence a zpracování mezd.

2TAX SPECIALIST s.r.o.

TAX SPECIALIST s.r.o., se sídlem Hřbitovní 295, 664 56, Blučina, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 82441, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Daňový specialista v lokalitě Morava – detailní popis

Díky svým znalostem a zkušenostem dokáže najít optimální řešení pro každého klienta. Pokud hledáte spolehlivého daňového poradce, kontaktujte daňového specialistu z oblasti Morava. S jeho pomocí budete mít jistotu, že vaše daně budou vždy v pořádku a vy se budete moci plně soustředit na svůj podnikání.