Dámské dioptrické brýle – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

2Novotný Petr - Oční optiky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Provazníkova 890/40, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Děláme provozování oční optiky.

3Zdeňka Volfová

Provozujeme prodej brýlí a kontaktních čoček a dále i příslušenství se specializací na multifokální brýle a nabízíme provedení měření zraku. Máme vysoce kvalifikovaný personál, mnohaletá praxe, mezinárodní vysokoškolské diplomy (ČR, USA, RAKOUSKO) - Používáme nejmodernější vyšetřovací metody a…

4Oční optika Lesa, s. r. o.

Oční optika Lesa, s.r.o. z Uherského Hradiště poskytuje poradenství při výběru dioptrických brýlí a kompletní služby v oblasti oční optiky. Nabízíme kvalitní dětské dioptrické brýle, dioptrické brýle klasické i sluneční pro dospělé, dále kontaktní čočky, brýlové obruby a skla pro různé použití.

5Momčil Filip- oční optika NAOME2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradební 1306, Uherské Hradiště Bezdlužná

Jsme certifikovaný prodejce značkových brýlí Ray-Ban. Nabízíme originální dioptrické a sluneční brýle Aviator, Clubmaster, Wayfarer i s polarizačními skly.

6Klimková Bronislava-optika1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Šibeníku 319, Olomouc Bezdlužná

Jsme oční optika s dlouholetou zkušeností. Nabízíme dioptrické, sportovní a sluneční brýle či brýlové obruby a pouzdra. Prodáváme lyžařské či plavecké brýle. Provádíme opravy. Další služby: Platba kartou.


Firmy v dalších lokalitách


Dámské dioptrické brýle v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Dámské dioptrické brýle najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.