Čištění žaluzií – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1SPOSMASTAV s.r.o.

Jsme Moravská firma, zabývající se kompletním servisem v oblasti oken a dveří, od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Dále zajišťujeme úklid komerčních prostor, panelových domů i domácností, ochranu objektů, vozidel i osob. Nabízíme kamerový systém, fyzickou ostrahu budov, skladů, areálů a…

2Létal Milan

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 1394, Šlapanice Bezdlužná

Naše firma provádí mytí oken, čištění koberců i čalounění, úklid společných prostor nájemních domů, čištění podlah. Klienty naší firmy jsou především zákazníci z Jihomoravského kraje, ale rádi přijedeme i k Vám.

3CORA MANAGEMENT s.r.o. (pobočka Kroměříž)8 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Kojetínská 3666/64, Kroměříž

Správa a údržba nemovitostí, denní, generální a postavební úklid, mytí oken, výškové práce, čištění a renovace podlah, čištění koberců, žaluzií, údržba venkovních prostor, údržbářské práce a řešení odpadového hospodářství.

4BEST OSTRAVA s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Nádražní 3223/138d, Ostrava Bezdlužná

Úklidová služba BEST OSTRAVA s.r.o. v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, úklid skladů, úklid výrobních hal, úklid po řemeslnících, úklid půd, úklid sklepů, úklid společných prostor v bytových domech, dále naše úklidová firma nabízí úklid…

5Čech Petr- Žaluzie

Firma se zaměřuje na montáž a údržbu stínicí techniky - žaluzie, markýzy, rolety. K dalším činnostem patří úklidové služby a služby hodinového manžela.

6Pichler Štěpán

Vyrábíme stínící techniku, žalužie, rolety, sítě proti hmyzu a kartáče na žaluzie.

7Ptáček Zdeněk, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Karolíny Světlé 750…, Brno-Líšeň Bezdlužná

Prodej a montáže žaluzií, rolet a markýz. Nabídka sítí proti hmyzu, vrat, čištění vertikálních žaluzií.

8Petruška Stanislav - ROVEX

Zaměřujeme se na prodej a montáž žaluzií i venkovních rolet. Provádíme výrobu kuchyňských linek, oken, dveří, schodišť a zábradlí na zakázku. Dále se specializujeme na prodej dětských hřišť a zahradních domků. Nabízíme regulace komínového tahu Poimar. Zajišťujeme autodopravu vozy Ford Tranzit, Avia…

9Mokoš Alexander- Stínící technika1 pobočka

Zaměřuji se na prodej, číštěním a montáž horizontálních i vertikálních žaluzií a markýz. Dále nabízím venkovní rolety, sítě proti hmyzu, garážové vrata, dřevěné i hliníkové garnýže.


Firmy v dalších lokalitách


Čištění žaluzií v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čištění žaluzií najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.