Církevní gymnázia – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno-město

Lerchova 343/63, Brno Bezdlužná

Provozujeme církevní gymnázium a církevní střední pedagogickou školu. Nabízíme čtyřleté obory výchovná a humanitární činnost, pedagogické lyceum, předškolní a mimoškolní pedagogika.

2CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Vyšší odborná škola sociální Olomouc zajišťuje studium tříletých oborů charitativní a sociální práce a sociální a humanitární práce. Součástí je i gymnázium a střední škola. Pořádáme mimoškolní aktivity. Veškeré informace naleznete na našich internetových stránkách.

3Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově3 pobočky

Cyrilometodějské gymnázium, základní škola, mateřská škola v Prostějově (CMG) je církevní osmileté gymnázium, 2.stupeň základní školy a mateřská škola pro děti všech rodičů, kterým záleží na kvalitním vzdělání a křesťanské výchově jejich dětí. Příjemné prostředí rodinného typu. Křesťanská výchova a…

4Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži je církevní gymnázium, s domovem mládeže, jídelnou, střediskem volného času a školním klubem. Pro studeny nabízíme spoustu zájmových kroužků, jako např. cestovatelské besedy, florbal, fotbal pro chlapce i dívky, historické tance a historický šerm, hokej,…

5Stojanovo gymnázium, Velehrad1 pobočka

Církevní všeobecné čtyřleté gymnázium, součástí výukového plánu je latina a náboženství.

6Církevní gymnázium Německého řádu, spol. s r.o.

Církevní všeobecné osmileté a čtyřleté gymnázium. Učebny s dataprojektorem, interaktivní tabulí a bezdrátovým připojením na internetovou síť.

7Biskupské gymnázium v Ostravě

Provozujeme církevní všeobecné gymnázium nabízející čtyřleté a osmileté studium. Naše škola se zaměřuje na etickou výchovu a zapojujeme se do různých evropských projektů, pořádáme letní tábory. Možnost navštěvování šachového nebo sportovního kroužku, florbalu, francouzského nebo španělského jazyka.


Firmy v dalších lokalitách


Církevní gymnázia v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Církevní gymnázia najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.