Čipování koček – Morava

Čipování koček je moderní a efektivní způsob, jak zajistit bezpečnost a ochranu vašeho domácího mazlíčka. Čipování koček se provádí pomocí malého mikročipu, který se vloží pod kůži kočky.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1MVDr. Jaroslav Kučera, CSc. - Veterinární ošetřovna PET

4.9
★★★★★
★★★★★
(104)
Běloruská 575/2, Brno-Bohunice Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace se kromě klasické veterinární péče (čipování, očkování, odčervení, chirurgie, ..) specializuje na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění psů a koček. Využíváme moderní a šetrné metody, díky kterým minimalizujeme stres našich zvířecích pacientů a zároveň jsme schopni nastavit…

2VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(403)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

3MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono…

4Hunkes Bohumil MVDr.

Jsme veterinární ordinace zajišťující vakcinace psů a koček a králíků. A dále děláme čipování psů a koček a výdej europasů a také provádíme kastrace u zvířat fen a psů a koček i kocourů a drobné chirurgické zákroky. Nábízíme léčbů malých hospodářských zvířat jako je prase a ovce a kozy i zájmová…

5MVDr. Robert Just2 pobočky

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.

6MVDr. Siksta Hynek1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Cukrovarská 233, Pohořelice
Otevřeno od 9:00

Provozujeme veterinární ordinace, kde poskytneme kompletní péči pro Vaše mazlíčky. Součástí naší ordinace je i Prodejna krmiv a chovatelských potřeb, a to hlavně pro psy, kočky, papoušky, hlodavce, králíky, fretky, akvaristiku teraristiku a ostatní zájmové chovy.

7MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Brněnská 352, Pohořelice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

8Piller Igor, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Nebovidská 537/38, Střelice Bezdlužná

MVDr. Igor Piller. Naše veterinární ordinace provádí kompletní veterinární služby. Ošetřujeme malá i hospodářská zvířata.

9Veterina Bystrc s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(44)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme veterinární ordinace s veterinární pohotovostí a provádíme vakcinace a odčervení a čipování a vydávání pasů i také preventivní a léčebnou činnost. Dále nabízíme poradenství a chirurgické zákroky a asistence u porodů a máme vybavenou laboratoř a RTG i ultrazvuk a poskytujeme další služby.

10MVDr. Petra Křečková Olmová - veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(338)
Jihlavská 719/7, Brno-Bohunice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Nabízíme vakcinace psů, koček a drobných savců, odčervení, vyšetření na endo i ekto-parazity. Provádíme hematologické či biochemické vyšetření krve, kožní seškrab, bakteriologické vyšetření, mykologickou kultivaci, biopsii kůže a další vyšetření. Vyšetření…


Firmy v dalších lokalitách


Čipování koček v lokalitě Morava – detailní popis

Tento čip obsahuje unikátní identifikační číslo, které je spojeno s majitelem kočky v centrální databázi.

v oblasti Morava je čipování koček velmi populární a mnoho majitelů koček se rozhoduje pro tuto metodu ochrany svých mazlíčků. v oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí čipování koček za přijatelné ceny.

Výhody čipování koček:

1. Bezpečnost - Čipování koček umožňuje rychlé a snadné zjištění majitele kočky v případě, že se ztratí nebo bude odcizená.

2. Identifikace - Každý čip obsahuje unikátní identifikační číslo, které je spojeno s majitelem kočky v centrální databázi.

3. Snadné a bezbolestné - Čipování koček je rychlý a bezbolestný proces, který nezatěžuje kočku.

4. Celoživotní ochrana - Čip zůstává v kočce po celý život a poskytuje tak celoživotní ochranu.

5. Povinnost - V některých zemích je čipování koček povinné.

Postup čipování koček:

1. Kočka je před čipováním zkontrolována veterinářem.

2. Veterinář vloží mikročip pod kůži kočky pomocí speciální stříkačky.

3. Po čipování je kočka zkontrolována a majitel obdrží potvrzení o čipování.

4. Majitel kočky musí zaregistrovat čip v centrální databázi.

v oblasti Morava je čipování koček běžnou praxí a mnoho majitelů koček se rozhoduje pro tuto metodu ochrany svých mazlíčků. Pokud máte zájem o čipování vaší kočky, obraťte se na veterinární kliniku v oblasti Morava a domluvte si termín pro čipování.