Chladící vitríny – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1GASTROFORM, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Ondrova 159/9, Brno, Kníničky Bezdlužná

Vybavení pro gastronomii, projektování, modernizace velkokuchyně, prodej konvektomatů Retigo a Alba, chladicí zařízení, varné kotle, varné stoličky, grily, fritézy, sporáky, pekařské pece, pece na pizzu, nářezové stroje, výrobníky ledu, pece na pizzu, chladicí vitríny, šokové zchlazovače, myčky…

2Eiskon spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Sportovní 347/2a, Brno-Ponava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projekty interiérů pro cukrárny a kavárny, zmrzlinové stroje, chladicí a mrazicí zařízení, vitríny, doplňky a nábytek.Společnost Eiskon spol. s r.o. se zabývá prodejem a servisem zařízení pro kavárny a cukrárny na českém trhu od roku 1995. Již od začátku bylo našim cílem spolupracovat s největšími…

3CIMA s.r.o.

Chladicí a gastronomická zařízení, repasovaná technika, zařízení do obchodů a marketů.

4GAMYS s.r.o.1 pobočka

Vratimovská 624/11, Ostrava-Kunčičky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se dovozem výrobníků zmrzliny či nápojové technologie, chladících a mrazících vitrín. Nabízíme šokové zchlazovače, pasterizátory krémů a zmrzlin. Dále dodáváme odšťavňovače, reklamní poutače i výrobce směsí na točenou zmrzlinu, ledovou tříšť a čokoládu. Zpracujeme návrhy a provádíme…

5AMKOR Trading spol. s r.o.

Společnost prodává chladicí vitríny, vany, lednice, stoly, regály, pokladní boxy, vstupní zařízení, nákupní koše, vozíky, varná a výdejní centra, sporáky, kotle, pánve, konvektomaty, nerezový program, kuchyňský a restaurační inventář.

6LEDO F-M, s.r.o.

Palkovická 2146, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na servis, revize a montáže průmyslového chlazení, klimatizace kanceláří a pracovních prostor. Společnost také dodává průmyslové chladicí a mrazicí skříně, přístěnné vitríny, obslužné pulty a gastro chlazení.

7La Squadra Industries, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dřevařská 857, Brno Bezdlužná

Vybavení do restaurací, cukráren, výroba zmrzlinových, zákuskových vitrín a chladících pultů.

8RONAX DEVICES s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Provozní 5494/4, Ostrava-Třebovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme všechny typy PVC fólií a plastové závěsy pro chladicí boxy, vitríny a kamiónové návěsy včetně komponentů pro posuvné clony. Dále vyrábíme lamelové clony pro dveřní průchody a průmyslové vjezdy do skladů, dodáváme svářecí boxy.

9Wantulok Radek

Strojnická 373, Český Těšín, Mosty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem chladniček, mrazniček, vitrín, hrnců, misek, forem na paštiku a pekáčů na ryby. Nabízíme mikrovlnné trouby, sítka, poklice, servírovací vozíky, gastronádoby, plechy a rošty, kuchyňské váhy, džbánky, nože, pracovní desky.

10AMON UH s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Hrdinů 470, Staré Město Bezdlužná

Společnost se specializuje na komplexní vybavení obchodů. Dodáváme chladící boxy, vitríny, vinotéky a další vybavení. Vybavíme Vám prodejnu na klíč.


Firmy v dalších lokalitách


Chladící vitríny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící vitríny najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.