Chladící agregáty – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Klimatizace a servis Svoboda s.r.o.

Blokova 535/12, Ostrava-Kunčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou, instalací a opravou chladicích zařízení, ústředního vytápění a větrání. Dále provádíme čištění, seřizování a revize.

2HYDROMA, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vlčnovská 2477, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení v dodávkách hydraulických komponent. Dále projektujeme a zabezpečíme servis na hydraulické systémy, agregáty, filtrační stanice, hydrogenerátory, hydromotory, převodovky, spojky, rozváděče, filtry, chladiče, spínače, ventily, navijáky. Mimo jiné nákup je možný přes…

3Martykán Lubomír - MCHS CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA

Ořechov 113, Ořechov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme průmyslové chlazení, GO agregáty, kompresory a sdružené jednotky. Provádíme stavby chladíren a mrazíren či opláštění hal, montáže klimatizací, šokové mražení, rychlochlazovny včetně výroby chladírenských a mrazírenských dveří a výměníky pro využití odpadního tepla.

4F - CONTROL, s.r.o. (Znojmo)1 pobočka

Na Pískách 3903/5, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Řízené kvašení vína.Zabýváme se technologií, prodejem a montáží řízeného kvašení (fermentace) vína, chlazením vína, vzduchotechnikou, klimatizací, generátory a rozvody dusíku pro výrobu vína. Provádíme záruční a pozáruční servis. Realizace sklepního hospodářství pro výrobu a uskladnění vína.

5Lapčík Vít, Ing.

Bří Mrštíků 79, Otrokovice,…
Dnes už má zavřeno

Konstrukční práce, projekty a realizace využití odpadního tepla plynových kotlů. Dále i spalovacích pecí a chladicích agregátů.

6Šindelka Vladimír - ARKTIS Servis

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
U Haldy 86/26, Ostrava-Hrabůvka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na průmyslové a komerční chlazení, chillery, mrazicí a chladící boxy, chladící agregáty, klimatizace, tepelná čerpadla vzduch voda a vzduch vzduch. Provádíme návrhy, dodání či instalace a servis.


Firmy v dalších lokalitách


Chladící agregáty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící agregáty najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.